Sürprizbozan RDR2 hikayesi bittikten sonra ne yapılabilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AsakiriMansur

Picopat
Daha fazla  
Epilogue daha yeni bitti. Menü de hikaye kısmı %100 olarak gözüküyor genel ise %85. ama blackwater ve aşağısında bayağı yer açıldı. Oralarda hiç stranger veya yan görev var mı? Yoksa oyun beni tamamen açık dünyaya mı bıraktı. Açıkçası hiç görev olmayınca kendimi amaçsız hissettim.

Epilogue daha yeni bitti. Menü de hikaye kısmı %100 olarak gözüküyor genel ise %85. ama blackwater ve aşağısında bayağı yer açıldı. Oralarda hiç stranger veya yan görev var mı? Yoksa oyun beni tamamen açık dünyaya mı bıraktı. Açıkçası hiç görev olmayınca kendimi amaçsız hissettim.

Oyun bitince açık dünyada yan görev yapabilirsin mesela doğunun efsanesi kıyafetini
almaya çalışabilirsin ve bu uzun sürer ben şahsen tekrar başladım.

Yeniden başlanır, bayağı da keyif alınır. Ben 10-15 saat ata binip dolaşmıştım bitince.

Yeniden başlanabilir misal sonda vereceğin kararları değiştirebilirsin oyunu tabiri caizse şerefs! Z olarak bitirebilirsin.

Oyun bitince açık dünyada yan görev yapabilirsin mesela doğunun efsanesi kıyafetini
Almaya çalışabilirsin ve bu uzun sürer ben şahsen tekrar başladım.

Tekrar başlamak dışında bir şey yok yani?
Bu arada hikaye %100 demek hiç yan görev kalmadığı anlamına mı geliyor?

Yeniden başlanabilir misal sonda vereceğin kararları değiştirebilirsin oyunu tabiri caizse şerefs!z olarak bitirebilirsin.
kötü sonu biliyorum ve arthuru o şekilde görmeye içim el vermez galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı