RDR2 hikayeye kaldığı yerden devam etme

buğra arat

Centipat
Daha fazla  
Ben birkaç gün önce C diskini formatladım RDR2 de D diskindeydi ama Rockstar Games C diskindeydi ben C'yi formatlayınca Rockstar Games gitti ama RDR2 gitmedi sonra Steam'ı yükledim RDR 2 inmiş bir şekilde geldi bugün RDR2'ye girdim fakat beni en baştaki karlı yerde başlattı kaldığım yerden nasıl devam yardımcı olabilir misiniz? Beni en baştaki karlı yerden başlattı demiştimya belki o karlı yeri geçince kaldığım yerden devam ediyor olabilir ama ben riske atmadım karlı kısmı geçmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
ESC'ye basıp hikaye kısmına tıklayıp oyunu yüklese basınca tüm kayıt yuvaları boş oyun yüklenemiyor yazısı geldi.

Ona nereden bakacağım.

Ben oyunu ilk çalıştırdığımda bir şey sormuştu sanırım save ile ilgili bir şeydi bende şimdi değile başmıştım sanırım Cloud save dediğin o mu acaba?
o cloud save olması lazım.

ESC'ye basıp hikaye kısmına tıklayıp oyunu yüklese basınca tüm kayıt yuvaları boş oyun yüklenemiyor yazısı geldi.
Save dosyanız silinmiş.
Ona nereden bakacağım.
Herhangi bir yerden bakmanız gerekmiyor, eğer Cloud'a kaydedildiyse oyunda gözükür zaten.
Ben oyunu ilk çalıştırdığımda bir şey sormuştu sanırım save ile ilgili bir şeydi bende şimdi değile başmıştım sanırım Cloud save dediğin o mu acaba?
Evet o, fakat orada oyun size oyunu otomatik mi yoksa manuel mi kaydedeceğinizi soruyor.

Ayrıca, eğer bahsettiğim kısımda yoksa da şu site üzerinden kaldığınız yerin save dosyasını indirebilirsiniz, oyuna baştan başlamanıza gerek yok.

Ya şimdi biraz geç kaldım ama özür dilerim tek çare o mu ben oyunda bayağı bir para kasmistim 6K filan bir sürü silah alıp modifiye etmiştim görevin birisinden otomatik tabanca bulmuştum onlar ne olacak baska hiç çözüm yok mu?

Ya şimdi biraz geç kaldım ama özür dilerim tek çare o mu ben oyunda bayağı bir para kasmistim 6K filan bir sürü silah alıp modifiye etmiştim görevin birisinden otomatik tabanca bulmuştum onlar ne olacak baska hiç çözüm yok mu?
Maalesef yok hocam. Tek çareniz size linkini attığım site üzerinden son kaldığınız yerin Save dosyasını indirmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı