RDR2 için Türkçe Yama önerisi

Evet, Online girerken kaldırman lazım, ban yiyebilirsin.

Yamayı kurdum ama alt yazı açmaya çalışıyorum alt yazı kısmını açık yapıyorum oyunu yeniden başlatıyor ve yine kapalı oluyor ne yapacağım?

Şu an kafayı yiyeceğim olmuyor ayarı kapalı olarak degistiriyor oyun alt yazı kısmını açık yapamıyorum.

Yamayı kurdum ama alt yazı açmaya çalışıyorum alt yazı kısmını açık yapıyorum oyunu yeniden başlatıyor ve yine kapalı oluyor ne yapacağım?

Bilmiyorum, hiçbir problem yaşamadım ben.
Şunu önerebilirim, Türkçe yamayı kaldırarak oyuna girip alt yazıyı açın tekrar o şekilde yamayı yükleyip giriş yapın.
Bu arada ayarları kaydettiğinizden emin olun.
Hiçbir problem yaşamadığım için net birşey diyemem.

Bilmiyorum, hiçbir problem yaşamadım ben.
Şunu önerebilirim, Türkçe yamayı kaldırarak oyuna girip alt yazıyı açın tekrar o şekilde yamayı yükleyip giriş yapın.
Bu arada ayarları kaydettiğinizden emin olun.
Hiçbir problem yaşamadığım için net bir şey diyemem.

Yamayı nasıl kaldıracağım

Türkçe yamayı kurarmış gibi, ZIP dosyasındaki Türkçe yamayı oyun dosya konumuna tekrar at, sonra "hepsini değiştir"e bas ardından hepsi seçili olacak zaten, delete tuşuna bas yama dosyaları silinir.

Yok olmuyor sildim oyuna giriyorum alt yazı açılmıyor kafayı yiyeceğim habire oyunu yeniden başlat ayarlar olsun diyor olmuyor

Aşağıda paylaştığım yamayı deneyin beğenirsiniz umarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link: https://www.mediafire.com/file/jg5wz2j10n7dlht/RDR2_TURKCE_YAMA_PC.zip/file

Parola: RDR2TR.

Tavsiye etmiyorum, Chrome bile indirirken uyarı veriyor, ayrıyeten RAR şifreli, gerek yok.

Yok olmuyor sildim oyuna giriyorum alt yazı açılmıyor kafayı yiyeceğim ha bire oyunu yeniden başlat ayarlar olsun diyor olmuyor.

Hocam, ilk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum, oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayıp bir tekrar deneyin.

Tavsiye etmiyorum, Chrome bile indirirken uyarı veriyor, ayrıyeten RAR şifreli, gerek yok.

Bu yamayı kullanan bir yayıncıdan gördüm ve gayet iyi bir yama olduğunu düşünüyorum YouTube videoları altındaki yorumlardan da kontrol sağlayabilirsiniz az çok.

Geri
Yukarı