RDR2 kalitesinde oyun önerisi

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Triple A, açık dünya, rol yapma ve gerçekten kaliteli bir oyun arıyorum. RDR2'yi sindirimiş biri olarak daha iyisi olamayacağının farkındayım fakat yine de ona yakın kalitede oyunlar arıyorum, bol bol yan görev ve içerik olması iyi olur. Sistem gereksinimleri açısından sıkıntı yok.

Bir RDR2 değil ama belki Cyberpunk 2077.

Far Cry 3.Far Cry serisinin bana göre en iyi oyunu. Eğer daha önce oynamadıysanız açık dünyasında gezinmek çok keyiflidir. Ayrıca yan görevleri de mevcuttur.

Triple A, açık dünya, rol yapma ve gerçekten kaliteli bir oyun arıyorum. RDR2'yi sindirimiş biri olarak daha iyisi olamayacağının farkındayım fakat yine de ona yakın kalitede oyunlar arıyorum, bol bol yan görev ve içerik olması iyi olur. Sistem gereksinimleri açısından sıkıntı yok.

RDR2'ye yakın kalitede bir açık dünya oyun yok şu anda. Witcher 3 tavsiye ederim. RDR2 kadar kaliteli olmasa da RDR2'den daha çok seviyorum. En sevdiğim oyundur kendisi.

Witcher 3 ama artık GoW'lar Sekiro'lar kombatıyla cirit atarken çok eski gekecektir kombat sistemi. Yine de bir RDR2 olamaz oda.

Skyrim'ya da Starfield.(Starfield çok da AAA bir oyun değil ama yine de yan görev dolu.

İkisi de RDR2'nin yanına yaklaşamaz.

İkisi de RDR2'nin yanına yaklaşamaz.
Genelde bunu diyenler hayatında hiç RDR2 bitirmemiş kişiler oluyor. Neyse önyargımı bir kenara bırakayım. Skyrim muhtemelen görebileceğiniz en bol yan görevli oyundur. Keza Starfield onun kadar olmasa da yan görev konusunda gayet tatmin edici bir oyun. RDR2 oyunların tanrısı falan değil bu kadar el üstünde tutmayın. Tabii yazdıklarımdan daha iyi bir öneriniz varsa buyurun dinleyelim.

Genelde bunu diyenler hayatında hiç RDR2 bitirmemiş kişiler oluyor. Neyse önyargımı bir kenara bırakayım. Skyrim muhtemelen görebileceğiniz en bol yan görevli oyundur. Keza Starfield onun kadar olmasa da yan görev konusunda gayet tatmin edici bir oyun. RDR2 oyunların tanrısı falan değil bu kadar el üstünde tutmayın. Tabii yazdıklarımdan daha iyi bir öneriniz varsa buyurun dinleyelim.

Yok RDR2'yi oynadım. Yan görev değil de dediğim o konuda kimse bunların eline su dökemez. Arkadaş kalite demiş. O yüzden dedim. Yoksa iyi oyunlar. Sarfieldı pek beğenmesemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı