RDR2 kasabalarında FPS 25'e düşüyor

İşlemci ile bir alakası yok bu durumun bomboş bir arazi diğer tarafta evlerle dükkanlarla insanlarla dolu bir arazi hangisi daha çok zorlar sistemi elbet kasabalar zorlar. Ben i5 12. nesil ile bu durumu yaşıyorum. İşlemcinin "dandikliğiyle" bir alakası yok yani.
5600'le hiçbir sıkıntı yaşamamaktayım hatta şehirde bir tık daha iyi FPS alıyorum. DX12 yerine Vulkan kullanmayı deneyin.

Şehir ve kasabalarda hareketlilik fazla olduğu için işlemci daha çok zorlanır. Düşme bundan dolayıdır. Ben de Saint Denis girsem 70 FPS gördüğüm oluyor. Öbür küçük kasabalarda 100 FPS. Kimsenin olmadığı karlı dağlara çıkayım 130 FPS görüyorum.

1605972768459-png.978002

İşlemcim maalesef pek iyi değil i3 4130 şu ana kadar pek bir oyunda sorun yaratmadı hadi 60tan 40a düşse anlarimda 25e düşüyor RAM 12 GB ekran kartı RX 580 8 GB.

İşlemcim maalesef pek iyi değil i3 4130 şu ana kadar pek bir oyunda sorun yaratmadı hadi 60tan 40a düşse anlarimda 25e düşüyor RAM 12 GB ekran kartı RX 580 8 GB.

Ek olarak ısınma sorunu yok.

Sorun değil bu kanka. Boş ovalarda yüksek FPS alırsın, çok fazla modellenmiş nesne ve yapay zekanın olduğu yerde düşer. Her oyun için geçerli bu. Özellikle Saint Denis'de daha fazla oluyor bu.

Geri
Yukarı