RDR2 maskeli iken tanınmak

Bilgisayaryorum

Decapat
Yüzümü full kapatan bir maske alıp suç işliyorum. Sonra şehre geri dönüyorum maskesiz olarak. Ama adamlar beni direkt tanıyor. Bunun bir çözümü yok mu acaba maskeliyken suç işledim bu adam beni nasıl tanıdı maskesiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var vallahi hocam. Sanırım sadece küçük suçlarda işe yarıyor maske.

Oyunu bitireli çok oldu fakat yanlış hatırlamıyorsam üstteki arkadaşın dediği gibi sadece küçük suçlarda işe yarıyordu. Büyük suçlardada maske yanında kıyafet değiştirince yine tanınmıyorduk galiba ama emin değilim uzun zaman oldu dediğim gibi oynayalı.

Bölgeye girmeden önce maskenizi kapatın ve maske sizin tanınmamanızda sadece küçük dükkan soygunlarında, at hırsızlıklarında ya da 1 kişiyi falan öldürdüğünüzde işe yarar. Ayrıca şehirden kaçtıktan sonra bir süre beklemeniz lazım geri dönünce başınıza bela almamak için.

Bölgeye girmeden önce maskenizi kapatın ve maske sizin tanınmamanızda sadece küçük dükkan soygunlarında, at hırsızlıklarında ya da 1 kişiyi falan öldürdüğünüzde işe yarar. Ayrıca şehirden kaçtıktan sonra bir süre beklemeniz lazım geri dönünce başınıza bela almamak için.
Kıyafet değiştirmeme gerek var mı

Yüzümü Full kapatan bir maske alıp suç işliyorum. Sonra şehre geri dönüyorum maskesiz olarak. Ama adamlar beni direkt tanıyor. Bunun bir çözümü yok mu acaba maskeliyken suç işledim bu adam beni nasıl tanıdı maskesiz?

Hocam kıyafetinizden tanımışlardır. Sonuçta eşgal sadece yüzden tanıtılmaz değil mi?

@Bilgisayaryorum şöyle anlatayım:
d.jpg

Eğer şehrin ya da kasabanın çevresinde böyle kesik kesik şerit varsa geri döndüğünüzde polis sizi bir şekilde tanır, bu kırmızı şerit gidene kadar oradan uzak durmanız gerekir zamanla kaybolur.

Ama eğer normal düz kırmızı şerit varsa bölgenin etrafında, bu durumda sadece kelle avcılarından kaçınmanız gerekir. Şehirde polislere hakaret falan ederseniz de yeniden sizi yakalamaya çalışırlar.

Tanınmadan gezmek için kırmızı kesik şerit (resmini koydum) kaybolduktan sonra maskenizle ve farklı kıyafetinizle gezinin. Tanımaları çok daha zor olur.

@Bilgisayaryorum şöyle anlatayım:
Eki Görüntüle 1201801
Eğer şehrin ya da kasabanın çevresinde böyle kesik kesik şerit varsa geri döndüğünüzde polis sizi bir şekilde tanır, bu kırmızı şerit gidene kadar oradan uzak durmanız gerekir zamanla kaybolur.

Ama eğer normal düz kırmızı şerit varsa bölgenin etrafında, bu durumda sadece kelle avcılarından kaçınmanız gerekir. Şehirde polislere hakaret falan ederseniz de yeniden sizi yakalamaya çalışırlar.

Tanınmadan gezmek için kırmızı kesik şerit (resmini koydum) kaybolduktan sonra maskenizle ve farklı kıyafetinizle gezinin. Tanımaları çok daha zor olur.

Acaba polis görmediği takdir de kıyafetini kırmızı alanın dışında değiştirip girse de böyle bir şey söz konusu olabilir mi?

Geri
Yukarı