RDR2 Microsoft Gold alma

Graiden

Decipat
Yer
Döngü devam edecek ama bir gün elbet duracak.

The Theseus

Centipat
KS
D

Davut.pk

Picopat
Bence zamanın varsa oyna çünkü ilerde onlarca altının binlerce doların ve yapacak çok az şeyin olacak.
Dost online icin diyorum ama. Çok zor online de kasmak. Bir de bu gold online için değil mi
RDR2 Social Club ile giriş yapacağınız için Epic Games'ten alsanız bile kullanabilmeniz gerekir.
Dost biri demişti ki bu 25 gold hikayede geçerli ancak ben online oynuyorum.hikaye modu yok bende zaten satın almadım. Öyle bir ayrım var mı? Yani bu goldu alsam sonra sadece hikayede geçerli diye kullanamama gibi bir durum söz konusu mu

The Theseus

Centipat
Dost online icin diyorum ama. Çok zor online de kasmak. Bir de bu gold online için değil mi

Dost biri demişti ki bu 25 gold hikayede geçerli ancak ben online oynuyorum.hikaye modu yok bende zaten satın almadım. Öyle bir ayrım var mı? Yani bu goldu alsam sonra sadece hikayede geçerli diye kullanamama gibi bir durum söz konusu mu
Yok ya :) Online için.
Burada iki oynatma listesi var para harcama diye değil hakikaten bağlayıcı bir oyun o yüzden alma dedim. Buradaki videolar boşuna zaman geçirmenin önüne geçer. Bu arada oyuna yeni girdiysen 'stranger' görevlerini yap sadece ve 'Görevleri son 30-10sn kala bitir. Kırmızıya dönünce süre' Bir de 'Daily Challange'leri yap zor değil ya o kadar.

Playlistlerdeb RDR2'yi bulabilirsin.

KS
D

Davut.pk

Picopat
dost challangeleri anlamıyorum ya. Türkçeye çevirdiğimde anlamsız oluyorlar. kordoları kopar yazıyor birinde ne anlama gelio bilemedim ben de daha yapmadım :)

The Theseus

Centipat
Dost challangeleri anlamıyorum ya. Türkçeye çevirdiğimde anlamsız oluyorlar. Kordoları kopar yazıyor birinde ne anlama geliyor bilemedim ben de daha yapmadım :)

RDR2+ o görevi yaz çıkar YouTube'a.

KS
D

Davut.pk

Picopat
RDR2+ o görevi yaz çıkar YouTube'a.
Tamamdır dost. Ayrıca bir şey daha soracağım ben clipsi nerede bulacağım? Trader mesleğini alamıyorum. Yok seçeneklerde. Mektup da yok okuyayım. Mektubu oku sonra clipsi bul diyorlar. ikisi de yok. Clipsi amolidide bul diyor oraya gittim adam orada değil. Nereden bulacağım adamı ya da mektubu? Mektup post officede de değil.

The Theseus

Centipat
Tamamdır dost. Ayrıca bir şey daha soracağım ben clipsi nerede bulacağım? Trader mesleğini alamıyorum. Yok seçeneklerde. Mektup da yok okuyayım. Mektubu oku sonra clipsi bul diyorlar. ikisi de yok. Clipsi amolidide bul diyor oraya gittim adam orada değil. Nereden bulacağım adamı ya da mektubu? Mektup post officede de değil.
Böyle bir hata vardı çözmüşler diye biliyordum ama.
bu yardımcı olmuyorsa o hata devam ediyor olabilir dost :)

Yukarı