Çözüldü RDR2 MSVCP140.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Ege1760

Femtopat
Daha fazla  
RDR2ye girmeye çalıştığımda bozuk görüntü hatası veriyor ve oyuna giremiyorum. İnternetten bir çözüm yolu denedim. 2 tane hata veriyordu ama şimdi 1'e düştü çözümü. Denemeden önce VCRUNTIME140.dll ve MSVCP140.dll hata veriyordu şimdi sadece VCRUNTIME140.dll hata veriyor. Launcher açılıyor ama oyun açılmadan VCRUNTIME140.dll hata veriyor bir türlü çözemedim. Bilgili birisi yardım edebilir mi? Hata raporu: https://www.mediafire.com/file/h9kul7mapirqouh/Logfile.rar/file
Oyun orijinal Epic Games'ten aldım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-06 002549.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-06 002549.png
    16 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Çözüm
Görselde paylaştığınız dosyaları bir kenara yedekleyip orijinal konumundan silin. Daha sonra yukarıdaki paketlerin kurulumunu yapıp tekrar deneyin bakalım.

Olmazsa tekrar eski konumuna atarsınız.
Görselde paylaştığınız dosyaları bir kenara yedekleyip orijinal konumundan silin. Daha sonra yukarıdaki paketlerin kurulumunu yapıp tekrar deneyin bakalım.
Tamam şimdi deniyorum, umarım düzelir.

Olmazsa tekrar eski konumuna atarsınız.
Sana çok teşekkür ederim, son dediklerinizi yaptım ve dosyayı yerine geri koydum ve problem çözüldü oyun açıldı. Cidden ne kadar teşekkür etsem azdır, dün geceden beri şunun için uğraştım. Cidden çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı