Sürprizbozan RDR2 native trainer ile karakterler arası geçiş yapılamıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quagmire

Picopat
Daha fazla  
RDR2'de native trainer indirdim. Oyuncu skinini değiştirdim ama Arthur'a geri dönemiyorum. Oyunun başındaki Arthur'un modeli var ama onda da kıyafetlerim silahlarım falan yok. Modu silsem hallolur mu?

resim_2024-03-10_142331164.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'de native trainer indirdim. Oyuncu skinini değiştirdim ama Arthur'a geri dönemiyorum. Oyunun başındaki Arthur'un modeli var ama onda da kıyafetlerim silahlarım falan yok. Modu silsem hallolur mu?

Eki Görüntüle 2137501

Oyunu kapat aç düzeliyor.

Ya da eski kayıta geri dön.

Duzelmedi. bu arada oyunu bitirdim 2. oynayışım epilougedaki John atıyla beraber geliyor kapayıp açınca.

Düzelmediyse bir fikrim yok. Senin yaşadığını bende ilk kullanışımda yaşadım, oyunu kapatıp açınca her şey normal şekilde devam ediyordu.

Düzelmediyse bir fikrim yok. Senin yaşadığını bende ilk kullanışımda yaşadım, oyunu kapatıp açınca her şey normal şekilde devam ediyordu.

Hocam şimdi baktım da save dosyalarında eski kayır varmış bir görev eski ama ondan devam edeceğim teşekkür ederim yardım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı