Sürprizbozan RDR2 ne zaman başlangıç bitecek?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
RDR2 başladım, oynuyorum falan ancak kutuplardayım sanki. Her yer karlı dağlarla kaplı. Ne zaman bitiyor burası diye PintiPanda'dan bakayım dedim, olduğum yeri bulamadım. Mr. Pearson görevi kaldı sadece. Geyik avlamaya gönderdi beni. Diğer üs basmayı yaptım. Ayrıca karakter de çok tutamıyor yayı, nişan almak zorlaşıyor. Nasıl yapabilirim bu görevi ve bu görevden sonra kırsal kesime mi iniyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayalı biraz zaman oldu hatırladığım kadarıyla bir kaç tane daha tutorial görevi var sonra kırsala ineceksin.

RDR2 başladım, oynuyorum falan ancak kutuplardayım sanki. Her yer karlı dağlarla kaplı. Ne zaman bitiyor burası diye PintiPanda'dan bakayım dedim, olduğum yeri bulamadım. Mr. Pearson görevi kaldı sadece. Geyik avlamaya gönderdi beni. Diğer üs basmayı yaptım. Ayrıca karakter de çok tutamıyor yayı, nişan almak zorlaşıyor. Nasıl yapabilirim bu görevi ve bu görevden sonra kırsal kesime mi iniyoruz?

Birkaç görevden sonra iniceksin.

Çok tutarsan enerjin bitiyor. Nişanını koy ve bırak. 1 2 saat sürmüyor bile.

3 tane geyik avlamanı istiyor. Dead-Eye ile geyiklerin izlerini takip ederek onları kolayca avlayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun başına da böyle kanser görev koymazsın be Rockstar. Yay kullanmayı zaten sevmiyorum. :)

Son düzenleme:
Maksimum 1,5-2 saate bitiyor zaten karlar yavaş yavaş erimeye başlıyor o zaman anlarsın. :D

Geri
Yukarı