RDR2 nereden indirilir?

Windows sürümü, 64X tabanlı olması ve ekran kartı vs yetmez mi?

Windows sürümü ve 64X olmasının etkisi yok denecek kadar az işlemciniz 12 yıllık. Ekran kartınız 14 yıllık. Günümüzde ki bazı sistemler zorlanırken siz açamazsınız bile bu oyunu.

Windows sürümü ve 64X olmasının etkisi yok denecek kadar az işlemciniz 12 yıllık. Ekran kartınız 14 yıllık. Günümüzde ki bazı sistemler zorlanırken siz açamazsınız bile bu oyunu.

Ekran kartı aslında bu değildi diğeri bozulunca bilgisiyarcımıza gittik 2. el verdi. Yenisini alamadık pahalıydı oyun oynamadığım için gerek duymadık pek.

Ekran kartı aslında bu değildi diğeri bozulunca bilgisiyarcımıza gittik 2. el verdi. Yenisini alamadık pahalıydı oyun oynamadığım için gerek duymadık pek.

Ekran kartı 3090 bile olsa işlemciniz de çok eski.

Arkadaşlar RTX3070 Ti ile Ultra ayarlarda 30 FPS alıyorum. DLSS açmadan oyun doğru düzgün Ultra ayarlarda oynanamaz bile. Bir daha düşün derim hocam sisteminin yetip yetmeyeceğine. Steam'de indirimde aldım ben oradan alabilirsin. Fiyatı da uygun 149 TL gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Oyunu alacaksan Steam cüzdan satan arkadaşlar üzerinden oyunun fiyatını düşürebilirsin. Sosyalde satanlar oluyor.

Geri
Yukarı