Çözüldü RDR2 Online en çok para veren meslek hangisi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sırf altın kazanmak için ilk olarak bounty hunter mesleği açtım. Buradan kazandığım 15 altınla ise sırf para kazanmak için trader mesleğini açtım ancak yanlış mı yaptım bilmiyorum. Şu anda altından çok paraya ihtiyacım var. Online'de en çok para veren meslek hangisi ve ne yapılıyor o meslekle? Oyuna yeni başladım fazla bilgim yok.

Çözüm
Ben 250 saat civarı oynadım. Bütün meslekleri görevleri yaptım. Benim gördüğüm moonshiner en çok para kazandıran meslek. Ama tabi bekleme süresi var. Ben beklerken bounty hunter yapıp zamanı dolunca moonshiner yapıyordum. Ama bütün meslekleri yapmanı tavsiye ederim. Trader hariç hepsini sevdim ben.
Ayrıca hızlı para kazanmak istiyorsan collector mesleğinde herşeyin yeri belli. İnternette bulabilirsin. Onları toplayıp satabilirsin. Ama bi yerden sonra sıkacaktır.
Ödül avcısı en iyisi.

Neden en iyisi? Onu söyle. Adam en çok para kazandıran diyor sen ödül avcılığı diyorsun.

Ödül avcılığı en çok gold kazandıran mesleklerdendir. Sık sık gold kazanırsınız. Bunun dışında parası çok azdır. 30 gold verip Legendary açarsanız cidden zor avlara çıkarak para kazanırsınız. En zor seviyesi de 250 dolarla 750 dolar arasındadır diye düşünüyorum. Eğer 30 değil de 15 gold verirseniz 20 dolarlık avlara çıkarsınız anca.

Ben 250 saat civarı oynadım. Bütün meslekleri görevleri yaptım. Benim gördüğüm moonshiner en çok para kazandıran meslek. Ama tabi bekleme süresi var. Ben beklerken bounty hunter yapıp zamanı dolunca moonshiner yapıyordum. Ama bütün meslekleri yapmanı tavsiye ederim. Trader hariç hepsini sevdim ben.
Ayrıca hızlı para kazanmak istiyorsan collector mesleğinde herşeyin yeri belli. İnternette bulabilirsin. Onları toplayıp satabilirsin. Ama bi yerden sonra sıkacaktır.

Çözüm
Arkadaqşın dediği gibi Collector ve Moonshiner en çok para kazandıranları. Ben emin olmadığım için başta söylemek istemedim ama teyit etmiş olduk. Collector iyidir ama heyecan yok. Bounty'de ise sürekli birileri ile savaşıp silah alma durumu falan var.ç Silahlara ve mermilere çok para gidiyor.

Geri
Yukarı