RDR2 Online mod için satın alınır mı?

ElysiumTR

Hectopat
Merhaba, oyunun Single kısmını biraz oynadım çok sardı. Online modu için oyunu satın almak istiyorum önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Nieagerams

Hectopat
Yer
Leningrad
Online kısmı hakkında bilgim yok ama hikaye kısmı gerçekten güzel. Oyunu satın almadan Single kısmını oynamak korsana girer zaten. Satın almanızı tavsiye ediyorum oyunu oynamak istiyorsanız.

Kemânkeş-

Gigapat
Yer
Silikon Vadisi
Evet değer. Zaten şuan korsan oynuyorsunuz hakkını vermiş olursunuz.

Kemânkeş-

Gigapat
Yer
Silikon Vadisi

madlyn

Millipat
Online güzel. Bir 30 saattir online takılıyorum ama tek başına çekemez çoğu kişi online modu. Bir noktadan sonra sıkar yani.

KS
E

ElysiumTR

Hectopat
Arkadaşının PC'sinde oynasaydı online kısmının nasıl olduğu bize sormak yerine denerdi.
Oyunun fiyatı biraz fazla olduğu için ilk etapta korsan olarak biraz oynadım. Oyunu beğendiğim için az önce oyunu satın aldım ve indiriyorum. Cevabınız için teşekkürler :)
Online güzel. Bir 30 saattir online takılıyorum ama tek başına çekemez çoğu kişi online modu. Bir noktadan sonra sıkar yani.
Anladım teşekkür ederim :)

madlyn

Millipat
Oyunun fiyatı biraz fazla olduğu için ilk etapta korsan olarak biraz oynadım. Oyunu beğendiğim için az önce oyunu satın aldım ve indiriyorum. Cevabınız için teşekkürler :)

Anladım teşekkür ederim :)
O kadar dosyayı indirme tekrar. Korsan olarak indirdiğinin crackini sil, indirdiğin klasöre at dosyaları. Sonra dosyaları doğrulattın mı tamamdır.

Yukarı