RDR2 Online private serverda Türkçe yama kullanmak ban yedirtir mi?

SteeL_HeLL

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, kuzenimle RDR2 Online'da özel sunucu kurduk. Kendi belirledigimiz şifre ile serverde kimse olmadan oynayabiliyoruz. Görevleri daha iyi anlamak amaciyla Türkçe yama kullanmak ban yedirtir mi? Sonuçta bizi rapor edecek biri yok ama sistem mod olarak algılar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor ile alakalı bir durum değil. Oyunun dosyaları oynanmış olduğu için direkt ban sebebidir. İster özel olsun isterse herkese açık olsun.

Cevabın için teşekkürler ama alttaki arkadaş bir şey olmuyo demiş. Neyse en iyisi kullanmamak.
Bence de. R* hilelere çözüm bulamıyor ama yama gibi kimseye zararı olmayan şeylerde hayvan gibi ban atıyor. Eğer yukarıdaki arkadaş ban yediğinizde size oyunun yenisini alacağına söz veriyorsa deneyebilirsiniz.

Bence de. R* hilelere çözüm bulamıyor ama yama gibi kimseye zararı olmayan şeylerde hayvan gibi ban atıyor. Eğer yukarıdaki arkadaş ban yediğinizde size oyunun yenisini alacağına söz veriyorsa deneyebilirsiniz.
Valla hile konusunda haklısın geçen gta online girdim ilk gördüğüm adam hile kullanıyordu, Rdr Online girdim troll dolu o yüzden private server en iyisi. Bende kullanmama yamayı kullanmama kararı aldım Rockstar'ın ne yapacağı belli olmaz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı