Çözüldü RDR2 Online ve Single ayri mi nasil olacak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut Alp

Centipat
Arkadaslar merak ettigim bir konu var.
Yeni haberlere gore RDR2 2 kısma ayrilicakmis.
RDR2 sadece tek oyunculu bir de RDR2 Online.
Ben oyunu gecen sene aldim 260 TL gibi bir fiyata. Merak ettigim durum su: Bu oyun aralik ayinda 2'ye ayrildiginda oyunu onceden alanlar için dahil olacak mi? Ben tekrardan 5 dolar Online için vermek zorunda miyim? Benzer bir durum H1Z1'de de yasanmisti. Orada onceden alanlara 2 oyun direk verilmisti.

Çözüm
Oyun ikiye ayrılmayacak. Zaten oyunu hikaye modu ile beraber satın alan kişiler online girebiliyor ve 2 Aralık'tan sonra da yine hikaye modu ile beraber satın alan kişiler online girebilecek.

Sadece, oyunun hikayesine para vermek istemeyenler için online modu ayrı olarak satılacak.
Oyun ikiye ayrılmayacak. Zaten oyunu hikaye modu ile beraber satın alan kişiler online girebiliyor ve 2 Aralık'tan sonra da yine hikaye modu ile beraber satın alan kişiler online girebilecek.

Sadece, oyunun hikayesine para vermek istemeyenler için online modu ayrı olarak satılacak.

Çözüm
Online'ına YouTube'dan bakarım sevmezsem sadece hikayesini alırım. 2 yıldır izlemedim/oynamadım bi' ara alır oynarım diye hala oynayamadım ne yazık ki.

Sadece hikayesini alamıyorsunuz, ya online ile hikaye ya da sadece online alırsınız.
Anladım. Her türlü satacak yani bana Online modunu. Umarım güzeldir. :D
Kışın indirime girerse alırız artık. :/

Geri
Yukarı