RDR2 Online'de at çalınabiliyor mu?

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam. RDR2 Online'de at bulunabiliyor mu veya çalınabiliyor mu? Ve başka birisi benim atımı öldürebiliyor mu ya da ben onunkini öldürebilir miyim?
Oyunda yeni sayılırım, bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Ve böyle hafif tüyolar verir misiniz Online için?

Başka bir oyuncununkini çalamazsın ama etraftan normal at bulup kendine alabiliyorsun. Evet sen de öldürebilirsin o da seninkini öldürebilir.

Başka bir oyuncununkini çalamazsın ama etraftan normal at bulup kendine alabiliyorsun. Evet sen de öldürebilirsin o da seninkini öldürebilir.

Hocam peki bir adam benim atımı öldürürse nasıl geri getirebilirim?
Ve dışarıdan bir atı nasıl sahiplenebilirim? Online'da kimse video vs. çekmemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki bir adam benim atımı öldürürse nasıl geri getirebilirim.
Ve dışarıdan bir ATI nasıl sahiplenebilirim Online de kimse video vs. çekmemiş.

Horse reviver diye bir şey var onunla canlandırabiliyorsun atını. Dışarıdan atı alırken ilk başta sakinleştiriyosun sonra üstüne binip biraz sürünce horse level 1 der o zaman atı sahiplenmiş oluyorsun. Sonradan da eyer takman lazım daha iyi sürebilmek için.

Horse reviver diye bir şey var onunla canlandırabiliyorsun atını. Dışarıdan atı alırken ilk başta sakinleştiriyosun sonra üstüne binip biraz sürünce horse level 1 der o zaman atı sahiplenmiş oluyorsun. Sonradan da eyer takman lazım daha iyi sürebilmek için.
Sağolun hocam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı