Sürprizbozan RDR2 oynama hevesim kaçtı

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arthur ile oynarken bir sürü şey yapıyordum, kıyafet alıyordum, saçıma sakalıma şekil veriyordum, avlanıyordum, şu anda ise oyunu zorla açıyorum, atım bile yok oradan buradan çaldıklarım ile idare ediyorum, galiba final bana fazla koydu, ben çetemi, kampımı özledim, Dutch ile muhabbet ettiğimiz günleri...
Sizce ne yapmalıyım? Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.
Biraz daha devam et, biraz uzun olsa da aşırı uzun değil. Yine de finali için değer, zaten finale gittiğinde neden böyle dediğimi anlayacaksın.

Bu başlığın onaylanmaması lazım. Yalnız spoiler yiyen arkadaşlar çok takmasın, bence hiç büyük bir spoiler değil. Oyunu oynayıp bitirdikten sonra daha iyi anlıyorsunuz, nedenini açıklarsam daha iyi spoiler yersiniz. Bu spoiler'ı yemeyen dünya üzerinde çok az insan vardır zaten.

Başlığın kendisi sürprizbozan.
RDR2 oynama hevesim kaçtı da olabilir.

Bu başlığın onaylanmaması lazım. Yalnız spoiler yiyen arkadaşlar çok takmasın, bence hiç büyük bir spoiler değil. Oyunu oynayıp bitirdikten sonra daha iyi anlıyorsunuz, nedenini açıklarsam daha iyi spoiler yersiniz. Bu spoiler'ı yemeyen dünya üzerinde çok az insan vardır zaten.

Başlığın kendisi sürprizbozan.
Benim bir suçum yok hocam bana beddua etmeyin 😀 ilk defa sürprizbozanlı konu açtım.

Benim bir suçum yok hocam bana beddua etmeyin 😀 ilk defa sürprizbozanlı konu açtım.
Yanlış yazmışım 2. Kere ama onada hiç cevap gelmedi.

Bir çok kişi Red Dead Redemption oyunlarına 2'den başladığı için böyle düşünüyor. Ben dahil birçok kişi ilk oyunu oynamadı. Bu oyuna ilk oyundan başlayanlar için bu olay yaşanmıyor.

Bir çok kişi Red Dead Redemption oyunlarına 2'den başladığı için böyle düşünüyor. Ben dahil birçok kişi ilk oyunu oynamadı. Bu oyuna ilk oyundan başlayanlar için bu olay yaşanmıyor.
Hocam ama rdr1 rdr2 den sonra olan olayları anlatıyor, he tabi karaktere bağlanma açısından rdr1 i severek oynayan biri John ile kolayca bağ kurabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı