RDR2 oynarken kasadan elektrik sesi gelmesi

rdrenthusiast

Centipat
Daha fazla  
RDR2 ultrada ayarlarda oynarken PSU'dan sanırsam degisik elektrik sesi gibi bir şey geliyor PSU'da ısınma, restart atma gibi bir sorun olmadı. Gelen ses ekte. Ben mi abartıyorum yoksa PSU mu sıkıntılı?

Coil Whine olmalı, genelde PSU'dan gelen bir sesdir. Bende de var.

Eğer ince tiz bir ses ise coil Whine'dır. Türkçe ismini unuttum. Ekran kartının aşırı yüke binmesinden dolayı ekran kartında, PSU çok elektrik çekerse ise PSU'dan gelebilen bir ses. Bobin olan her parçadan gelir ama çoğunlukla bu ikisinden geliyor. Zararı yoktur sadece sesi rahatsız eder.

Video yükleyemedim.

Eğer ince tiz bir ses ise coil Whine'dır. Türkçe ismini unuttum. Ekran kartının aşırı yüke binmesinden dolayı ekran kartında, PSU çok elektrik çekerse ise PSU'dan gelebilen bir ses. Bobin olan her parçadan gelir ama çoğunlukla bu ikisinden geliyor. Zararı yoktur sadece sesi rahatsız eder.

Dediğiniz gibi bir ses. Zararı yoksa sorun yok ama ses zamanla artar mı?

Video yükleyemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir sesse coil whine bu ve hayır zamanla artmaz ve zararı yoktur. Benim kasamda da mesela ağır oyunlar açınca 1 dk falan bu ses geliyor sonra gidiyor.

Video yükleyemedim.

Zamanla artmaz ama daha güç yiyen bir oyun ya da program sesi yükseltebilir ama sabit kalır.

Geri
Yukarı