RDR2 SağlamLisans'tan alınır mı?

Korsan oynamanızı hiç tavsiye etmem. Bilgisayarınıza zararlı bulaşma ihtimali çok yüksek.

Korsan kardeşimin bilgisayarında harici hard disk te vardı getirdim taktım oyuna girdim daha başlamadan attı. Kardeşimde de aynı sorun var.
İndirdiğiniz siteden değişiyor hocam. Bu kadar korkak olmaya gerek yok. Antivirüs programı ile sağlam sitelerden indirirsen bir şey olmaz.

Çoklu hesap demiştiniz o nasıl oluyordu acaba.
Ben aynı şekilde 50TL'ye almıştım 1.5 yıl önce falan hesap hala bende ama oynadıktan sonra kendi kütüphanenizde eksikliğini hissediyorsunuz bence indirimde alın.

Nereden aldınız?
Bir de sağlamlisanstan mı almıştınız?

Korsan kardeşimin bilgisayarında harici hard disk te vardı getirdim taktım oyuna girdim daha başlamadan attı. Kardeşimde de aynı sorun var.

Çoklu hesap demiştiniz o nasıl oluyordu acaba.

Birisi hesap alıyor sonrasında bu hesaba bağlanıyorsunuz ve çevrimdışı olarak oyunu oynuyorsunuz.
Çok fazla kişi aynı hesapta oynayabiliyor bu şekilde ama satıcı bulması biraz sıkıntı. GameSatış'da falan göremedim ama sizde bakın isterseniz.

Binlerce kişi nasıl oynuyor hocam? Zorla size korsan oynatamam ama emin olun indirdiğiniz kaynakta ya da bilgisayarla alakalı bir problem var.

Arkadaşlar Steam'den RDR 2'yi almayı düşünüyorum.
Kuzenim falan Epic Games'den 90 TL'ye kuponla aldı keşke bende o zaman alsaydım ama iş işten geçti sizce zamanında 90 TL vermek varken yerine 150 TL vermeye değer mi? Şu anda Epic Games'de de 150 TL ama Epic Games bana Steam kadar orijinal hissi vermiyor. Yani Steam'den alıp oyuna girince daha bir eğlenceli oluyor. Bir de RDR 2 hiç bedava verildi mi? Yakın zamanda Epic Games tarafından bedava verilir mi ya da başka bir yerden.
@SiyahPassat
@213082

Ben zamanında ukranya hesabı ile kuponla birlikte 80 tlye almıştım. Beklemek istersen de yine 90 tlye felan düşer, yaz geldi zaten 1 2 aya indirim yaparlar yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı