RDR2 sarmıyor

Oyunu 20 saat oynadım ama yok arkadaş saramıyorum. Oyunun yavaşlığı falan benim zerre umurumda değil saramamamın tek nedeni amaç olmaması, 20 saat geçti hâlâ ana hikaye görevleri yan görev gibi geliyor. Kalite vuruş hissi grafikler her şey harika ama 20 saat geçmesine rağmen bir amaç olmaması beni sıkıyor yaptığım her şey boşuna gibi hissediyorum. Bu oyunun ana hikayesi bir yere bağlanacak mı? Bağlanacaksa kaçıncı saatte bağlanacak? Acayip baydım bırakacağım böyle giderse. Bir görevde banka soydum bir görevde âşıkları buluşturdum bıktım vallahi bıktım.

Hocam size hitap etmeyebilir sonuçta zevkler farklıdır.
Ben şu an Witcher 3 oynuyorum size tavsiyem eğer oynamadiysaniz satın alin bir indirip deneyin derim. Çünkü oyun gerçekten eğlenceli.

Pazar günleri çocukluğumuzda western filmler yayınlanırdı. Halk arasında kovboy filmleri. Çok severek izlerdik. Western flmlerde bile yavaş yavaş ilerlerdi senaryo 😃 o zamandan biz alışığız western senaryo akıcılık konusuna 😃 hele iyi kötü çirkin filminde bir bakışma sahnesi var uzun mu uzun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
3.chapterdayım, beni de sarmadı. Normalde 15 saat oynuyorsam bir oyunu severim ki oynuyorum derdim bu oyun öyle değil. Çok yavaş hikayesi var.

Kaçıncı chapter'dasın
3 galiba

Oyun yavaş atmosferi şahane.
Yavaşlık sıkıntı değil amaçsızlık sıkıntı. Mesela Ac2 desem intikam hikayesi dersiniz Witcher 3 desem Ciri'yi bulma dersiniz iş rdr2 olunca benim aklımda böyle bir şey bir amaç canlanmıyor sıkıntı o.

20 saat az oyun 40'lı saatlerde çok daha iyi açılıyor, gerçi ben başından beri seviyordum.
Oyun ortalama 45 saatte bitiyor zaten

Evet yavaş ilerliyor. Asla amaçsız değil senaryo. Eğer sarmadıysa oynamak zorunda hissetmemelisin. Vaktini başla seveceğin bir oyuna harcayabilirsin.
Dediğim gibi yavaş olsun sıkıntı değil. Şu an tek amacım hikayeye göre para kasmak doğuya gitmek ama o kadar arkada kalıyor ki unutuluyor zaten. Asıl hikaye 4. Chapter gibi başlıyorsa dayanırım ama derseniz ki daha 15 saat var sileceğim ona göre. (En son at kaçırdım)

Son düzenleme:
Yavaşlık sıkıntı değil amaçsızlık sıkıntı. Mesela Ac2 desem intikam hikayesi dersiniz Witcher 3 desem Ciri'yi bulma dersiniz iş rdr2 olunca benim aklımda böyle bir şey bir amaç canlanmıyor sıkıntı o.
Burada da kamptaki insanları hayatta tutma, kanunsuzluğun giderilmeye başlandığı bir Amerika'da kanunsuz bir şekilde hayatta kalma çabası var. Hikâyeyi rastgele 10 dakikalığına bile takip etseniz az çok bir amaç olduğunu anlarsınız hocam.

Önce konsola aldım ama devam edemedim. Sonrasında PC'ye aldım ama yine devam edemedim. Beni de sarmıyor, her şey iyi hoş ama anlayamadığım bir sıkıcılığı var.

Burada da kamptaki insanları hayatta tutma, kanunsuzluğun giderilmeye başlandığı bir Amerika'da kanunsuz bir şekilde hayatta kalma çabası var. Hikâyeyi rastgele 10 dakikalığına bile takip etseniz az çok bir amaç olduğunu anlarsınız hocam.
Hocam iyi dediniz de ben neden at kaçırıyorum ya da milletin aşk meselesini çözüyorum yan görev olarak konulsa bunlar bence daha mantıklı olurdu.

Geri
Yukarı