RDR2 silah çevirme animasyonları nasıl yapılır?

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu iki gün önce bitirdim hala açık dünyasında gezip haydutluk yapıyorum, tren soyuyorum. Böyle bir şeye daha önce rastlamadım. Bu panele PC'de hangi tuşla ulaşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 kere TAB. Ama çıkarırken oluyor. İçeri sokarken aynı. Hep yaparım. Ayrıca 2. eldeki silahla olmuyor. Edit: Hepsinin yapımı bu şekilde. Reddit'ten aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
  1. draw your pistol.
  2. Triple (or more) tap the the TAB key.
  3. Look to the lower right of your screen and it will display the key-hint about holding down the RIGHT-Mouse button.
  4. Hold down the Right mouse button to display available tricks.
  5. spin your gun,
  6. impress the ladies.
Nevermind! Figured it out.
Need to complete the Bandit Challenges (L Key, second page) and then you can start doing these tricks! :D

Thanks!
Haydut görevlerini yapmanız gerekiyormuş.

Son düzenleme:
2 kere TAB. Ama çıkarırken oluyor. İçeri sokarken aynı. Hep yaparım. Ayrıca 2. eldeki silahla olmuyor. Edit: Hepsinin yapımı bu şekilde. Reddit'ten aldım.
  1. draw your pistol.
  2. Triple (or more) tap the the TAB key.
  3. Look to the lower right of your screen and it will display the key-hint about holding down the RIGHT-Mouse button.
  4. Hold down the Right mouse button to display available tricks.
  5. spin your gun,
  6. impress the ladies.
Nevermind! Figured it out.
Need to complete the Bandit Challenges (L Key, second page) and then you can start doing these tricks! :D

Thanks!
Haydut görevlerini yapmanız gerekiyormuş.
Teşekkürler, birkaç saat içinde deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı