Çözüldü RDR2 silah modu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AjanFiko

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba bugün RDR2 de silah modu yükledim. Videoda gösterildiği gibi yaptım fakat mod nedense çalışmadı. Normalde Tab tuşuna çift basınca animasayon gelmesi gerekirken bende gelmedi. Silahı döndürme tuşlarına basınca silah dönmedi ve bunu denerken sol tık yapınca silah ateş etmedi. Sanırsam animasyonlarda bir sıkıntı var nedenini bilmiyorum. Yüklediğim mod günceldi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüklediğim modun adı: Gun tricks

Dosyaları nereye attınız?

RDR2'nin kurulu olduğu yerin içine attım.

Dosyaları nereye attınız?

Ayrıca Script Hook V'e asi loader yüklü mü?
1684272327453.png

1684272342076.png

Yüklediğim modların tamamı bunlardır.

Rica ederim ne demek :) sorunu çözmene sevindim.
Merhaba, arkadaşla aynı sorunu bende yaşıyorum. Nexus mods adlı siteden başka bir version.dll indirdim o çalışıyordu ama modda sıkıtnı vardı. Sizin gönderdiğiniz sitedeki version.dll i indirip oyunun kurulu olduğu klasöre attığım zaman, oyun açılmıyor.

Merhaba, arkadaşla aynı sorunu bende yaşıyorum. Nexus mods adlı siteden başka bir version.dll indirdim o çalışıyordu ama modda sıkıtnı vardı. Sizin gönderdiğiniz sitedeki version.dll i indirip oyunun kurulu olduğu klasöre attığım zaman, oyun açılmıyor.

Oyununuz crack ise acilmayabiliyor.

RDR2 1436.28 mod files diye YouTube'dan aratarak hepsini tek dosya içinde veren YouTuber'lardan deneyin.

Geri
Yukarı