Çözüldü RDR2 WhyEm's DLC modu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

hellomister

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Çoğu şeyi denedim ama bir türlü çalışmadı. Modun çalışması için gerekli olan dosyaları da indirdim yine çalışmadı. @Guthwine biliyorsanız ve müsaitseniz yardım edebilir misiniz?

Çözüm
Yeterli alanın varsa bu sefer oyunun ana dosyalarını bir yere yedeklemeyi unutma. Benzer şeyler yine olursa tekrar yükleme ile çok vakit kaybedersin.
Maalesef o kadar yerim yok hocam. 4-5 saatte iner o zaman denerim yine.

@Guthwine Sorun çözüldü artık çalışıyor :D! Normal versiyonu indirmek yerine RDO versiyonlusunu indirdim ve bu videodakileri yaptım sorun çözüldü. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maalesef o kadar yerim yok hocam. 4-5 saatte iner o zaman denerim yine.

@Guthwine sorun çözüldü artık çalışıyor :D! Normal versiyonu indirmek yerine RDO versiyonlusunu indirdim ve bu videodakileri yaptım sorun çözüldü. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Reis mod bende sorunlu RDO versiyonunu nereden bulabilirim?

Reis mod bende sorunlu RDO versiyonunu nereden bulabilirim?
Linke tıkladıktan sonra sayfanın biraz aşağısında WhyEm's DLC Red Dead Offline Edition versiyonunu görürsünüz, onu indirmeniz lazım :)

Linke tıkladıktan sonra sayfanın biraz aşağısında whyem's DLC red Dead offline Edition versiyonunu görürsünüz, onu indirmeniz lazım :)

Reis ben RDO sürümünü indirdim ve kurdum. Lakin oyuna girdiğimde silahçıda bulunan en fil silahını alabiliyorum ne de berbere gidip saçımı istediğim gibi yapmamı buna ne yapabilirim? Lml kurulu scripthook kurulu asiloader kurulu.

Reis ben RDO sürümünü indirdim ve kurdum. Lakin oyuna girdiğimde silahçıda bulunan en fil silahını alabiliyorum ne de berbere gidip saçımı istediğim gibi yapmamı buna ne yapabilirim? Lml kurulu scripthook kurulu asiloader kurulu.
Bu videoda gösterilen her şeyi adım adım yapın hocam. İlk 3-4 dakikasını. Sonra berbere gidin Whyem'in seçeneğini görmeniz lazım.

Bu videoda gösterilen her şeyi adım adım yapın hocam. İlk 3-4 dakikasını. Sonra berbere gidin Whyem'in seçeneğini görmeniz lazım.

Hocam berberi halletim teşekkürler ama hâlâ Online'ye özel eşyaları/silahları alamıyorum pançolar silah kemerleri fil silahı navy revolver vb. bunlar için ne yapmamı önerirsiniz?

Hocam berberi halletim teşekkürler ama hâlâ Online'ye özel eşyaları/silahları alamıyorum pançolar silah kemerleri fil silahı navy revolver vb. bunlar için ne yapmamı önerirsiniz?
Saint Denis'de ki avcıda hepsini bulabilirsiniz hocam. Eğer haritanızda gözükmüyorsa Saint Denis burada:
1689341037011.png

Hocam mod hala güncel sürümde çalışıyor mu?

Geri
Yukarı