Çözüldü RDR2 Standart ve Ultimate Edition arasındaki farklar nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
UE'de Special Edition ve Ultimate Edition içeriği olduğu yazıyor, nedir tam olarak bunlar? Normal sürüme göre ne farkı var?

Çözüm
Ufak bir açıklama yapayım. Bu konuda merak edip araştırmıştım:

- Standart versiyon, oyunun ham halidir. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Special versiyon, Hikaye modunda bir takım görev ve hediyeler içeriyor ama işleyişe bir etkisi bulunmuyor. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Ultimate versiyon, Special versiyon ile aynı içeriklere sahip. Ek olarak Online için kıyafet, silah, at veriliyor. Bunlar aşırı derecede fark yaratan ekipmanlar değiller fakat başlangıç için avantaj katabilirler. Online için 25 altın bar hediyesi var.

Ayrıca Special ve Ultimate versiyonları, Rockstar Launcher üzerinden alırsan 25 değil, 50 altın bar hediyesi var. Şahsen Special versiyon alacağım. Karar senindir. Tabi bu 50 altın bar konusu ön sipariş ile ilintili. 5 Kasım'dan sonra ortadan kalkması ihtimal.

Ufak bir açıklama yapayım. Bu konuda merak edip araştırmıştım:

- Standart versiyon, oyunun ham halidir. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Special versiyon, Hikaye modunda bir takım görev ve hediyeler içeriyor ama işleyişe bir etkisi bulunmuyor. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Ultimate versiyon, Special versiyon ile aynı içeriklere sahip. Ek olarak Online için kıyafet, silah, at veriliyor. Bunlar aşırı derecede fark yaratan ekipmanlar değiller fakat başlangıç için avantaj katabilirler. Online için 25 altın bar hediyesi var.

Ayrıca Special ve Ultimate versiyonları, Rockstar Launcher üzerinden alırsan 25 değil, 50 altın bar hediyesi var. Şahsen Special versiyon alacağım. Karar senindir. Tabi bu 50 altın bar konusu ön sipariş ile ilintili. 5 Kasım'dan sonra ortadan kalkması ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yani hepsinde 25 Bar veriyor. Sadece üç beş kıyafet, at için Ultimate alınır mı? Sorgulanır.
PC'm olsaydı eğer alırdım fakat PS'de oynayacağım oyunu. Bir de ekstradan online oynamak için Playstation'a para vermek koyar bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı