RDR2 Steam'de indirime girer mi?

Uldin

Femtopat
Beyler Steam'da 300 lira standart Edition şu an sizce Steam'da indirime girer mi bekliyeyim mi yoksa Epic Games'de 60 TL kuponumu kullanıp 200 liraya Ultimate Edition mu almalıyım? Biliyorum saçma gibi duruyor sorum ama Epic bana pek güven vermiyor sanki. Şimdi alsam yarın bedava GTA 5 verdiği gibi verecekmiş gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım bekleyip Steam'den alayım mı?

Ben RDR2'yi buradan aldım. Direkt olarak hediye gönderdiler bir sorun ile karşılaşmadım. Zaten RDR2 en fazla Steam'da 240TL indirime girmiş.

Beyler Steam'da 300 lira standart Edition şu an sizce Steam'da indirime girer mi bekliyeyim mi yoksa Epic Games'de 60 TL kuponumu kullanıp 200 liraya Ultimate Edition mu almalıyım? Biliyorum saçma gibi duruyor sorum ama Epic bana pek güven vermiyor sanki. Şimdi alsam yarın bedava GTA 5 verdiği gibi verecekmiş gibi hissediyorum. Ne yapmalıyım bekleyip Steam'den alayım mı?

Hocam plati.ru'dan 2.5dolarlık satıcı var voronpb. Oradan alabilirsin. Talimatları alınca veriyor siteyi. Ben daha 2 gün önce 18TL'ye aldım tertemiz offline olarak kullanıyorum. He diyorsan Online'da olacak gidip orijinal almalısın. Ben hikayeyi denemek için aldım 18TL'ye mis gibi oynuyorum offline da kimse rahatsız etmiyor. Save'imde bana kalıyor hesapta gitmiyor garantili.

Hocam daha yeni Watch Dogs 2 ücretsiz oldu. Beklemekte fayda var diye düşünüyorum.

Dalga geçmeyin. Adamlar öyle bir para kazanıyor ki 2 dakikada çöpe mi atacaklar her şeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı