RDR2 Steam'de indirime girer mi?

Şuan Epic Games'de indirimde zaten ve ben 200 liraya ultimate edition'u alabiliyorum kuponumla beraber ama senin dediğin Steam'da ki ise normal versiyonu yani aslında ciddi bir kar elde etmiş oluyorum. Tavsiyen nedir?
Henüz almadıysan oyunu yeni satın alıp oynamış birisi olarak tavsiyede bulunmak istiyorum. Oyunun farklı editionları arasında hikaye modu için gelen ekstra tek şey 1 adet ücretsiz at ve banka soygunu görevleri yazıyor(bu online olabilir emin değilim) ve bu içeriklere de oyunun special edition sürümünden erişebiliyorsun. Ultimate editionda eklenen özellikler tamamen online içerikler. Ayrıca hikaye modunda oynarken de kendi atını arayıp bulmak veya satın almak eminim sadece benim değil tüm oyuncuların hoşuna gidecek bir şeydir. Ben Steam üzerinden 250 TLye Special Edition aldım, Epicte aynı oyun aynı edition kaç TL olduğuna bakmadım bile. Biraz eski kafalılık olabilir fakat Steam üzerinden aldığım konforu Epic Games bana veremiyor, ayrıca Epic Games hakkında çıkan veri çalma vesaire iddialarının da altının boş olduğunu düşünmüyorum. Bunlar ışığında kararını gene de kendin ver tabi ama ben Steamden şaşma diyorum.

Ayrıca oyun her şekilde Rockstar Launcher üzerinden çalışıyor.

Ben RDR2'yi buradan aldım. Direkt olarak hediye gönderdiler bir sorun ile karşılaşmadım. Zaten RDR2 en fazla Steam'da 240TL indirime girmiş.

Kanka Steam'de 200 TL söylediğin yerde 160TL 40 TL için riske değer mi? Oyunu aldıktan hemen sonra 2 saat oynamayacağım internetim aşırı kötü bir süre yükleme sürecek o süre içinde iade alırlar mı?

Kanka Steam'de 200 TL söylediğin yerde 160TL 40 TL için riske değer mi? Oyunu aldıktan hemen sonra 2 saat oynamayacağım internetim aşırı kötü bir süre yükleme sürecek o süre içinde iade alırlar mı?
İade alırlar mı bilmiyorum. Ben ürünü satın aldıktan sonra direkt hediye yolu ile elime ulaştırdılar. Hala Steam hesabımda da duruyor yani bir sorun yok.

İade alırlar mı bilmiyorum. Ben ürünü satın aldıktan sonra direkt hediye yolu ile elime ulaştırdılar. Hala Steam hesabımda da duruyor yani bir sorun yok.

Demek istediğim oyunu aldığım gibi 1 günde indiremeyeceğimmin 4 günde falan indiririm o süre içinde herhangi bir sorun çıkmaz herhalde 40 TL az buz para değil.

Geri
Yukarı