RDR2 Türkçe yama kutucuk hatası

Buradaki yeni yamayı yükleyince klasörün içerisinde sadece exe dosyası var. Exe'yi çalıştırıp RDR2'nin kurulu olduğu yere kurmam gerek değil mi yamayı?
Evet, ben exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atıp öyle çalıştırdım ve kurulumu da oyunun dosyalarının kurulu olduğu yere yaptım. Kurulum sonrası gelen dosyayı masaüstüne kısayol oluşturdum, her oyuna girmeden önce bu yama dosyasını çalıştırıp öyle giriyorum ve sorun olmuyor.

Evet, ben exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atıp öyle çalıştırdım ve kurulumu da oyunun dosyalarının kurulu olduğu yere yaptım. Kurulum sonrası gelen dosyayı masaüstüne kısayol oluşturdum, her oyuna girmeden önce bu yama dosyasını çalıştırıp öyle giriyorum ve sorun olmuyor.
merhaba, oyunu silip baştan yükledim ve tr yama için olan exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere attım ancak exe dosyasını çalıştırdıktan sonra dosya seçiminde steam'e tıkladıktan sonra sadece bu iki şey çıkıyor. Sizde de aynı durum yaşandı mı? Steam-SteamApps-Common-RDR2 olayını yapamıyorum çünkü çıkmıyor.

merhaba, oyunu silip baştan yükledim ve tr yama için olan exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere attım ancak exe dosyasını çalıştırdıktan sonra dosya seçiminde steam'e tıkladıktan sonra sadece bu iki şey çıkıyor. Sizde de aynı durum yaşandı mı? Steam-SteamApps-Common-RDR2 olayını yapamıyorum çünkü çıkmıyor.
Mesaja bildiriminizi görmemişim ve birisi mesaj yazınca şuan fark ettim, kendi çözümümde exe dosyasını Steam-SteamApps-Common-RDR2 klasörünün içine atıp çalıştırdıktan sonra kurulum aşamasında Steam-SteamApps-Common-RDR2 klasörünün içine kurulumu yapabildim. Eğer ki bunları yaptığınız halde olmuyor ise maalesef çözümü bilmiyorum.

Mesaja bildiriminizi görmemişim ve birisi mesaj yazınca şuan fark ettim, kendi çözümümde exe dosyasını Steam-SteamApps-Common-RDR2 klasörünün içine atıp çalıştırdıktan sonra kurulum aşamasında Steam-SteamApps-Common-RDR2 klasörünün içine kurulumu yapabildim. Eğer ki bunları yaptığınız halde olmuyor ise maalesef çözümü bilmiyorum.
Ben Belgelerim'de RDR2 klasörünün içindeki Settings klasörünü silerek düzelttim kutucuk problemini. Deneyip bakabilirsiniz belki işinize yarar.

Arkadaşlar merhaba ben sorunumu çözdüm dikkate almak isterseniz okuyabilirsiniz.Uzun zamandır kutucuk sorunu yaşıyordum hangi yamayı yaptıysam oyun bazen kutucuksuz düzgün açılıyordu çoğu zamanda kutucuklu açılıyordu.Ben sorunumu şöyle çözdüm , Makina Çeviri ekibinin V7 versiyon olan yamasını indirip talimatları takip ederek kurulum yaptıktan sonra bakın burası önemli oyunun dosyasının içinde bulunan türkçe yama exe sini masaüstünüze kısayol atın sonra oyuna sağ click yönetici olarak çalıştır dedikten sonra rockstar launcher R harfinde loading screen ekranını gördüğünüz anda yamaya sağ click onuda yönetici çalıştır diyip türkçe yama font fix butonuna basın ve bekleyin hiç birşey yapmayın oyuna girdiğinde kutucuksuz oyununuzu bu işlemle oynayabilirsiniz.Oyunu kaçkere silmemle tüm yamaları denememe rağmen şuan için sağlıklısı bu başkada çözümü yok gibi.

Geri
Yukarı