RDR2 Türkçe yama kutucuk şekilde gözüküyor

arasove

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, RDR2 Türkçe yama yaptım ancak kutucuk sorunu vardı. Biraz oynadım ama insanların çözdüğünü görünce deneyeyim dedim. Çözüm olarak işaretlenmiş bu konudaki dosyaları oyuna attım ancak yine kutucuk var. Bunu nasıl çözebiliriz?

1704051417648.png

Merhaba arkadaşlar, RDR2 Türkçe yama yaptım ancak kutucuk sorunu vardı. Biraz oynadım ama insanların çözdüğünü görünce deneyeyim dedim. Çözüm olarak işaretlenmiş bu konudaki dosyaları oyuna attım ancak yine kutucuk var. Bunu nasıl çözebiliriz?

Eki Görüntüle 2070537

Hocam şimdi ekim ayındaki mesajınızı indirdim, oyunu açarken yine kutucuklar görünüyor. Oyuna girdim oyunda da aynı.

O zaman güncelleme gerekecek konuya da. Farklı çözüm yolları da vardı aslında bu kutucuk sorununun çözümüyle ilgili. Hatta font fix programı vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video belki işinize yarayabilir.

O zaman güncelleme gerekecek konuya da. Farklı çözüm yolları da vardı aslında bu kutucuk sorununun çözümüyle ilgili. Hatta font fix programı vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video belki işinize yarayabilir.
Hocam videoyu izledim her adımı yaptım. Şimdi oyunu başlatınca oyun açılıp (görev yöneticisinde görünüp) kapanıyor. Ekrana herhangi bir şey gelmeden. Modları kapat diyince açılıyor. Modları aç diyince oyun başlayıp kapanıyor.

Geri
Yukarı