RDR2 Türkçe yama nasıl kurulur?

Dyvanx

Hectopat

Diğer konuları inceledim. Herkes bu konudaki yamayı atmış. Ben de indirdim lakin yama güncellenmiş. RAR dosyasının içinde herhangi bir klasör yok sadece EXE var, bu yüzden yamayı kuramadım. Bildiğiniz başka yama var mı? Ya da bu problem çözebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Diğer konuları inceledim. Herkes bu konudaki yamayı atmış. Ben de indirdim lakin yama güncellenmiş. RAR dosyasının içinde herhangi bir klasör yok sadece exe var, bu yüzden yamayı kuramadım. Bildiğiniz başka yama var mı? Ya da bu problem çözebilir miyim?

Oyun sürümün ne crack olarak mı indirdin yoksa orijinal mi?

Altta yama.rar diye bir dosya var. Onu indirip dosyaları oyunun klasörüne at. Ben öyle yapmıştım, sorunsuz çalıştı.

Diğer konuları inceledim. Herkes bu konudaki yamayı atmış. Ben de indirdim lakin yama güncellenmiş. RAR dosyasının içinde herhangi bir klasör yok sadece exe var, bu yüzden yamayı kuramadım. Bildiğiniz başka yama var mı? Ya da bu problem çözebilir miyim?

Merhaba, bu yama Makine Çeviri'ye ait, yamalarını Discord sunucuları üzerinden paylaşıyorlar. Ayriyeten tamamen kurulumunu daha kolaylaştırmış bir uygulama paylaştılar.

Buyurun, aynı yamanın en güncel halini buradan yükleyebilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı