RDR2 Türkçe yama var mı?

nirnin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda Steam versiyonu için Türkçe yama yapabilen var mı? birkaç yama denedim oyun dili değişmedi. Font fikse tıkla Türkçe yamayi aç gibi seçenekleri bulunan yamalar denediğim.

Merhaba, yakın zamanda Steam versiyonu için Türkçe yama yapabilen var mı? birkaç yama denedim oyun dili değişmedi. Font fikse tıkla Türkçe yamayi aç gibi seçenekleri bulunan yamalar denediğim.

Merhaba, yakın zamanda Steam versiyonu için Türkçe yama yapabilen var mı? Birkaç yama denedim oyun dili değişmedi. Font fikse tıkla Türkçe yamayi aç gibi seçenekleri bulunan yamalar denediğim.

Makine çeviri Discord sunucusuna katılabilirsin orada RDR ve daha birçok oyun yaması bulunuyor.

Yanlış yapılacak herhangi birşey yoktur zannediyorum klasörleri oyunun kurulu olduğu yere attım exeyi çalıştırdım türkçe yama çalışıyor yazıyor ama oyuna girince yine ingilizce sorun nerde anlayamadım

Oyunun dili yine değişmedi yine ingilizce dosyaları değiştirdiğim halde neden hala dil aynı onu anlayamadım

Öneriler için teşekkürler. İnternette biryerde vcredist yüklü değilse yamalar çalışmaz gibi bir yazı gördükten sonra kaldırıp yeniden indirip yükledim.Vcredist(link) yama devreye girdi. Mantığını bilmiyorum ama sorun yaşayan varsa benim gibi, deneyebilir.

1672173913490.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı