Çözüldü RDR2 Türkçe yamada "ı" harfinin kare olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 Turkish Font Fix OpenAI GPT-3 v09 şu yamayı indirdim. Önce RAR içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere attım. Daha sonra "RDR2_TR.exe" dosyasını çalıştırdım. Daha sonra Steam üzerinden giriş yaptım. Yama çalıştı lakin "ı" harfi kare. Bunu nasıl çözeceğim?

1614863995742.png

Çözüm

"RDR2TR_YAMA_V09.rdr" dosyasını linkteki .RAR dosyasının içinde bulunan dosya ile değiştirirsen "ı" harfleri "i" olur.

Alıntıdır.

"RDR2TR_YAMA_V09.rdr" dosyasını linkteki .RAR dosyasının içinde bulunan dosya ile değiştirirsen "ı" harfleri "i" olur.

Alıntıdır.

Çözüm
Dostum oyunu açmadan önce yama dosyasını aç, oyun açılırken kendisi "Tamamlandı" der. Her girişinde böyle yaparsan ı harfleri gözükecektir.

Bunu yapmadan önce yamayı kapatmalı mıyım? Kapatacaksam nasıl kapatabilirim?

Sadece oyunu kapat.
Yamayı kapatmadan yapmıştım ben çalışmıştı.
Dostum oyunu açmadan önce yama dosyasını aç, oyun açılırken kendisi "Tamamlandı" der. Her girişinde böyle yaparsan ı harfleri gözükecektir.

İlk önce bu yöntemi denemeni tavsiye ederim.

Alıntıdır.
Çok teşekkürler dostum benimde işime yaradı.

"RDR2TR_YAMA_V09.RDR" dosyasını linkteki. RAR dosyasının içinde bulunan dosya ile değiştirirsen "ı" harfleri "i" olur.

Alıntıdır.

RDR dosyasını nereye atıyoruz ya da nasıl açıyoruz? Bende RDR2 TR V15 yüklü ama "ı" harfindeki kutu sorunu devam ediyor.

Geri
Yukarı