Çözüldü RDR2 ucuza nereden alınabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Demir reis

Centipat
Daha fazla  
RDR2 oynamak istiyorum, sistemim çok rahat Ultra ayarlarda 60 FPS alacak şekilde. Fakat şu an Steam'de 1000₺ gibi uçuk bir fiyatta. Bu oyunu ucuza alabileceğim bir yer var mı?

Not: Xbox Game Pass'im var.

Bana neden takıyorsun ki kardeş başkası da öneriyor. Hem korsan Türk toplumunda çok kullanılan bir yöntem bu kadar üzülmeye gerek yok para vermiyoruz diye.

Ben dogru olana yoneltmeye calisiyorum ve bildigim kadariyla kurallari soyluyorum ben soylemesem baskasi soylemese insanlar nasıl ogrenecek dogrusunu? İsterseniz gidin butun oyunlari korsan oynayin ama forumda onermek dogru degil.

Yakında gelecek indirimle %20 Nays iade ile Epic'ten alınabilir. Steam indirimlerinde de alınabilirdi aynı iade ile geç kalınmış.

Sitelerde satılanları tavsiye etmem. Çoğu çalınmış hesaplar sıkıntı olabiliyor.

Ben dogru olana yoneltmeye calisiyorum ve bildigim kadariyla kurallari soyluyorum ben soylemesem baskasi soylemese insanlar nasıl ogrenecek dogrusunu? İsterseniz gidin butun oyunlari korsan oynayin ama forumda onermek dogru degil.

Hocam gerçekten 30-40 yaşında zengin gamer dayılar oyunlara 1000 lira verince adam sanmaya başladılar. Ulan ben cebimde 200 lira zar zor gören gencim. Bir oyuna 1000 lira nasıl vereyim!

Hocam gerçekten 30-40 yaşında zengin gamer dayılar oyunlara 1000 lira verince adam sanmaya başladılar. Ulan ben cebimde 200 lira zar zor gören gencim. Bir oyuna 1000 lira nasıl vereyim!

Haklısınız hocam.

Hocam yarin aksami bekleyin. İndirimlerde yine dusecektir 400TL altina. Daha uygun yerde guvenilir satici varsa oradan alirsiniz.

Nerede indirim var hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı