RDR2 Ultimate Edition alınır mı?

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere Epic Games 200 TL 130 TL indirim kuponu verdi RDR2 Ultimate versiyonunu ekledim bir de disco elisyum diye 24 TL'lik bir oyun ekledim 200 TL'den 74 TL düştü sizce 74TL RDR2 Ultimate alınır mı değer mi günümüz şartlarında bir şey değil bu fiyat evet şeytan da dürtüyor hem Cyberpunk hem RDR2 177 geliyor :) öyle mi yapsam?

Sizin değerli düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk+RDR2 daha iyi bence. Ultimate, Standarta kıyasla Online'da at ve birkaç baslangıç eşyası veriyor. Ben olsam Cyberpunk+RDR2 fırsatını kaçırmazdım. Yahut Online FPS oyunlarını seviyorsanız R6S Operator Edition alıp yanına da RDR2 alabilirsiniz. R6S'in normaline kıyasla tüm operatörler açık olarak geliyor ve bu da oyunda size büyük bir üstünlük sağlıyor. Tabii bunlar benim şahsi fikirlerim. Kendiniz karar verin.

Cyberpunk+RDR2 daha iyi bence. Ultimate, standarta kıyasla Online'da at ve birkaç baslangıç eşyası veriyor. Ben olsam Cyberpunk+RDR2 fırsatını kaçırmazdım. Yahut Online FPS oyunlarını seviyorsanız r6s operator Edition alıp yanına da RDR2 alabilirsiniz. R6S'in normaline kıyasla tüm operatörler açık olarak geliyor ve bu da oyunda size büyük bir üstünlük sağlıyor. Tabii bunlar benim şahsi fikirlerim. Kendiniz karar verin.

Hocam değerli yorumun için teşekkür ederim açıkçası r6s oynamak istiyorum ama ben hangi operatör ne işe yarıyor bilmiyorum normalini birkaç kere denedim oynayamadım anlamadım yani oysaki halihazırda CS:GO Valorant gibi FPS oyunları da oynuyorum.

Hocam değerli yorumun için teşekkür ederim açıkçası r6s oynamak istiyorum ama ben hangi operatör ne işe yarıyor bilmiyorum normalini birkaç kere denedim oynayamadım anlamadım yani oysaki halihazırda CS:GO Valorant gibi FPS oyunları da oynuyorum.
R6S'in birkaç videosunu izlerseniz Valorant, CSGO gibi oyunlara kıyasla daha takımca oynanması gereken bir oyun. Aimin iyiyse kazanmıyorsun, taktiğin iyiyse (tabii aimin de etkisi var yani sonuçta FPS oyunu :) ) kazanıyorsun. Bu yüzden Operatörler oyunda çok önemli. Tıpkı Valoranttaki ajanlar gibi düşünebilirsin bunları ve bu Operator Edition'da 38 Operatörün hepsi açık bir şekilde başlayacaksın. Ancak Valoranttan farklı olarak operatörlerin oyuna çok etkisi var. En basitinden her operatörün silahları değişik. :) Biraz daha araştırın isterseniz, severseniz R6S alırsınız.

R6S'in birkaç videosunu izlerseniz Valorant, CS:GO gibi oyunlara kıyasla daha takımca oynanması gereken bir oyun. Aimin iyiyse kazanmıyorsun, taktiğin iyiyse (tabii aimin de etkisi var yani sonuçta FPS oyunu :) ) kazanıyorsun. Bu yüzden operatörler oyunda çok önemli. Tıpkı Valorant'taki ajanlar gibi düşünebilirsin bunları ve bu operator Edition'da 38 operatörün hepsi açık bir şekilde başlayacaksın. Ancak Valorant'tan farklı olarak operatörlerin oyuna çok etkisi var. En basitinden her operatörün silahları değişik. :) biraz daha araştırın isterseniz, severseniz r6s alırsınız.

Teşekkürler.

Epic Games'ten r6s alırsanız Epic'ten indirmeyin. 70GB indirdikten sonra Ubisoft Connect'ten bir 50GB falan daha indiriyor. Ubisoft hesabını Epic Games ile bağlayınca Ubisoft Connect üzerinden direkt indiriliyor diye biliyorum.

Epic Games'ten r6s alırsanız Epic'ten indirmeyin. 70GB indirdikten sonra Ubisoft Connect'ten bir 50GB falan daha indiriyor. Ubisoft hesabını Epic Games ile bağlayınca Ubisoft Connect üzerinden direkt indiriliyor diye biliyorum.

Teşekkür ederim bilgilendirme için aam r6s almayacağım bana göre değil :)
Arkadaşlar aldım RDR2 Ultimate + Cyberpunk 2077 teşekkür ederim ilginiz için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı