RDR2 Ultimate Edition'un içinde Online var mı?

Flarry_r

Picopat
Selam dostlar. RDR 2 almak istiyorum fakat Online olması şart. Steam'de 2 tane paketi var; 1. normal olanı, 2. Ultimate Edition diye bir paket. Ben Online oynamak istiyorum. Ama hangi paketi almalıyım onu da bilmiyorum. Ayrıca Ultimate Edition neyi değiştiriyor onu da söyler misiniz?

İkisinde de Online bulunuyor.

Selam dostlar. RDR 2 almak istiyorum fakat Online olması şart. Steam'de 2 tane paketi var; 1. normal olanı, 2. Ultimate Edition diye bir paket. Ben Online oynamak istiyorum. Ama hangi paketi almalıyım onu da bilmiyorum. Ayrıca Ultimate Edition neyi değiştiriyor onu da söyler misiniz?

Şöyle söyleyeyim ben geçen günlerde düz RDR2 aldım şu an fiyatı 1100 TL civarlarında olan Steam üzerinden. Bir arkadaşım bana niye Online'ı ayrı almadın diye sordu çok şaşırdım. Oyuna girince çıkan arayüzde sağ üstte Q basarsan story e basarsan onlinea giden bir seçenek var kısacası var :D

@ErezayiR

Hocam Ultimate Edition neyi değiştiriyor? Ona göre Ultimate alacağım.
Hocam oyun içinde 2 adet bonus veriyor be bunu klasik sürümde de alabiliyorsun. Online'da bufflar veriyor bir de galiba. Ultimate almayın normal sürüm alın siz. Ultimate için para vermeye gerek yok.

Geri
Yukarı