RDR2 Ultimate Editon'da paramın az olması normal mi?

Arthur Morgan47

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2 Ultimate editon aldım, chapter 4'e geldim 2500 dolarım var. Acaba bu normal mi? Not: PS4 üzerinden oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zamanla sadece ana görev yapsanız bile kullanmıyacağınız kadar çoğalıyor yan etkinlikleri falan yaparsanız daha önce çoğalır. Saint denistesiniz galiba en çok para oralarda geliyor ana görevlerde.

Ultimate Edition sana direkt olarak para vaat etmiyor. Bazı şeyleri ücretsiz sunup ufak derecede bonuslar vaat ediyor. Yani 2500 dolarının olması normal. Zaten RDR2'de 2500 dolar az para değil.
Teşekkürler hocam yani GTA5 in 1 milyon doları Rdr2 de 2 bin beşyüz dolara mı eşit?

Hocam zamanla sadece ana görev yapsanız bile kullanmıyacağınız kadar çoğalıyor yan etkinlikleri falan yaparsanız daha önce çoğalır. Saint denistesiniz galiba en çok para oralarda geliyor ana görevlerde.
Daha yeni Saint Denise geldim hocam.

Teşekkürler hocam yani GTA5 in 1 milyon doları Rdr2 de 2 bin beşyüz dolara mı eşit?

Daha yeni Saint Denise geldim hocam.
Öyle net bir eşitlik söyleyemem hocam fakat GTA 5'de silahların hep 1000 dolar üstü olduğunu RDR2'de ise 250-300 dolar olduğunu düşünürsek ona benzer bir şey çıkabilir ortaya.

Hayır nasıl bulabilirim?
İlki trenin olduğu köprünün sağ tarafında siyahi bir adamdan satın alacaksın yada çalacaksın. Diğeri ise aynı yerin sağ tarafında nehir üzerinde yaşlı bir kaşiften alacaksın. Yanmış kasaba bu arada külçe altın var. Sonra jaiver ile baskın yaptığımız evde değerli eşya vardı. Üst kat ahırda.

Yeni konular

Geri
Yukarı