RDR2 Ultimate sürümüne yükseltme yapmak

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Daha önce buna benzer konular açılmıştı ve Ultimate veya Special (oyunun Online'si ayrıca çıkınca kaldırıldı) sürümlerinde skin, at vb klasik şeylerin verildigi için paketlere ayrıldıgı ve ayrı fiyatlara satıldıgı söylendi. Şu an magaza kısmında sadece oyunun kendisiyle Ultimate paketli hali var ve aralarında 60TL'ye yakın bir fiyat farkı var. Ultimate Editon aldıktan sonra gelen ayrıcalıkları oyunun sadece kendisini alarak da ulaşabilir miyim? Yani örnek veriyorum Ultimate editon alanlara oyunda bulunamayacak veya satın alınamayacak bir at mı veriyorlar, yoksa oyunun kendisinde de halihazırda bulunan ama hiç ugraşmadan alınmasını kolaylaştırmak için mi paketin içine dahil mi ediyorlar? Ve ekstra görevler falanda veriliyormuş galiba bunun mantıksal olarak sadece Ultimate editon alanlara verildigini tahmin edebiliyorum ama bu verilen 3-5 görev için 60TL daha fazla vermeye deger mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce buna benzer konular açılmıştı ve Ultimate veya Special (oyunun Online'si ayrıca çıkınca kaldırıldı) sürümlerinde skin, at vb klasik şeylerin verildigi için paketlere ayrıldıgı ve ayrı fiyatlara satıldıgı söylendi. Şu an magaza kısmında sadece oyunun kendisiyle Ultimate paketli hali var ve aralarında 60TL'ye yakın bir fiyat farkı var. Ultimate editon aldıktan sonra gelen ayrıcalıkları oyunun sadece kendisini alarak da ulaşabilir miyim? Yani örnek veriyorum Ultimate editon alanlara oyunda bulunamayacak veya satın alınamayacak bir at mı veriyorlar, yoksa oyunun kendisinde de halihazırda bulunan ama hiç ugraşmadan alınmasını kolaylaştırmak için mi paketin içine dahil mi ediyorlar? Ve ekstra görevler falanda veriliyormuş galiba bunun mantıksal olarak sadece Ultimate editon alanlara verildigini tahmin edebiliyorum ama bu verilen 3-5 görev için 60TL daha fazla vermeye deger mi?

Hocam benim şahsi fikrim alınır bu arada ATI biraz kasdığınızda alabiliyorsunuz skin ekstra görevler Online için altın banka soygunu falan gayet güzel içerikler geliyor açıkcası ben her türlü RDR 2 diyorum bir de Türkçe yama geliyor %100 off tadından yenmiyecek.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı