Çözüldü RDR2 "unknown error fffff" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Jackdaws captain

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
16+16
Ekran kartı
NVİDİA GeForce RTX 4050 Tİ
İşlemci
AMD Ryzen 7 5800XD3 8-Core Processor
RDR 2 oynarken veya kamp kurup bir yere hızlı seyahat yaptığımda bu hatayı alıyorum çözümünü bulamadım.
Çözümünü bilen var mı?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Jackdaws captain

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Saygılarımızla.

Merhaba.

İlk başta ayarlardaki gelişmiş grafikleri denedim Vulkan yerine DirectX 12 yaptım ama sorunum devam hatta ediyordu sonra dosya doğrulamasını yaptım sorunum devam ediyordu özellikle hızlı seyahat yaptığımda çıkıyordu ortaya sonra oyunu silip tekrar yükledim yükledikten sonra oyunu açmadan önce kulaklığımı çıkarttım oyunumu açtım açıldıktan sonra kayıtlı oyunumu başlatırken kulaklığımı tekrardan taktım sorunum sıklıkla hızlı seyahatte çıktığı için ilk başta hızlı seyahati denedim ve sorunum çözüldü şimdi rahatlıkla oyunumu oynayıp gerektiği yerde seyahatimi yapıyorum hiçbir şekilde tekrar o sorunla karşılaşmadım.

Not: Vulkan yerine DirectX 12 yaptığımda oyundan atmıştı aynısı size de olabilir.

Saygılarımla.
Kulaklık veya hoparlörünü bilgisayarından çıkart ve oyunu öyle başlat. Oyun başladıktan sonra tekrar tak. Küçük ihtimal ama bir dene.

@Jackdaws captain

Merhaba,

Herkesin faydalanabilmesi için çözümü detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Saygılarımızla.

Merhaba.

İlk başta ayarlardaki gelişmiş grafikleri denedim Vulkan yerine DirectX 12 yaptım ama sorunum devam hatta ediyordu sonra dosya doğrulamasını yaptım sorunum devam ediyordu özellikle hızlı seyahat yaptığımda çıkıyordu ortaya sonra oyunu silip tekrar yükledim yükledikten sonra oyunu açmadan önce kulaklığımı çıkarttım oyunumu açtım açıldıktan sonra kayıtlı oyunumu başlatırken kulaklığımı tekrardan taktım sorunum sıklıkla hızlı seyahatte çıktığı için ilk başta hızlı seyahati denedim ve sorunum çözüldü şimdi rahatlıkla oyunumu oynayıp gerektiği yerde seyahatimi yapıyorum hiçbir şekilde tekrar o sorunla karşılaşmadım.

Not: Vulkan yerine DirectX 12 yaptığımda oyundan atmıştı aynısı size de olabilir.

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı