RDR2 vs. Cyberpunk 2077 açık dünyası

Cyberpunk buglardan dolayı kendinden soğuttu. Ben RDR2 hastası olarak tabii ki onu seçiyorum. Haritada açmadığınız yerleri açabilir, karakterinizi istediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz. Bir de ben 2077 tasvirini pek sevemedim. Ayrıca yapay zeka hareketleri RDR2 de daha gerçekçi. Vuruş hissi ve nişangah efekti de aynı şekilde.

Ben ileri teknolojide severim kasabadır falandır yani RDRyide o yüzden aradığım oyunun açık dünya doluluğu.

Red Dead Online oynamayı deneyebilirsin.

Rastgele olayları, doğası, kasabaları, oynanışı, hikayesi ve grafikleri. Yeterli mi?

Kasaba gibi yerleşim yerlerinde nelerle karşılaşabilir ne yapabilirim mesela ve duyduğuma göre yol kapatanlar falan gibisinden şeyler varmış.

Kişiye göre değişir sen western türü seviyorsan RDR2 daha fantastik bir dünya istiyorsan Cyberpunk.

RDR 2 de açık dünyada gezerken bile karşınıza beklenmedik olaylar gelebiliyor. En basitinden pusu kuran NPC'ler.

RDR2'de boş boş at sürerken bile o muhteşem gerçekçi doğaya bakarak dalıyordum. Yapılacak tonla görev ve etkinlik var, ana görev yapmayı unutuyorsunuz. Cyberpunk'ınki şehir olarak güzel dizayn edilmiş ancak hiçbir şekilde yaşayan bir dünya gibi hissettirmiyor ve bomboş. Buglara hiç girmeyelim.

Gerçekçilik / Manzara / Doğa / At / Western = RDR 2

Teknoloji / Farkı türden araçlar / Modernlik / Bolca bug = Cyberpunk 2077

Her iki türüde severim o yüzden hangi oyunun açık dünyasında yapılacak şeyler var ise onu seçmek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…