RDR2 VS Cyberpunk 2077

Son güncellemeler ile o durum düzelmedi mi?
İki oyununda boyutu kaç GB acaba bir bilginiz var mı peki?

Ben korsan oynuyorum son 1.23 yamasıyla beraber 60 GB yer kaplıyor, Steam'i bilmiyorum. Oyunda pek bug görmüyorum artık performansı da iyi bana göre. RDR2 çok güzel bir oyun ama Witcher 3, Skyrim gibi oyunlardan sonra at sürmek beni baymıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben korsan oynuyorum son 1.23 yamasıyla beraber 60 GB yer kaplıyor, Steam'i bilmiyorum. Oyunda pek bug görmüyorum artık performansı da iyi bana göre. RDR2 çok güzel bir oyun ama Witcher 3, Skyrim gibi oyunlardan sonra at sürmek baymıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben de çıktığı gün korsan indirdim zaten, 2 güne güzelce bitirdim. PC tarafında aman aman bug yok ama PS'te deli gibi var.

Sonra alacağım. Korsana destek yok.

16 GB RAM
GTX 1650 Ti
AMD Ryzen 4800H
İle RDR2'den memnun kalabilir miyim? Hangi ayarlarda rahatça keyfime bakabilirim.
1650 Super ile köy içlerinde veya çok fazla ağacın olduğu yerlerde 40FPS gördüm. Onun dışında hep 55 FPS veya fazlasıydı. (Oyunun ayarlarını kendi sistemime göre optimize ettim fakat çoğu ayar ultra veya yüksekteydi, orta olan ayarlarım da vardı.)

Ben korsan oynuyorum son 1.23 yamasıyla beraber 60 GB yer kaplıyor, Steam'i bilmiyorum. Oyunda pek bug görmüyorum artık performansı da iyi bana göre. RDR2 çok güzel bir oyun ama Witcher 3, Skyrim gibi oyunlardan sonra at sürmek beni baymıştı.

60ise iyi o zaman bana özelden yazar mısınız acaba?

Geri
Yukarı