RDR2 vs Elden Ring

Ben Souls sever değilim fakat aşırı keyif alarak oynuyorum şu an. Mükkemmel iş çıkarmışlar. Optimize bana sorun olmadı ama kötü gerçekten. Kısa sürede düzelteceklerini düşünüyorum.

Nvidia denetim masasından shader cache ayarını limitsiz yaparsanız biraz düzelme oluyormuş takılmalarda.
Hocam deneyeceğim. Teşekkürler bilgin için. Oyun muazzam bu arada. Açık dünya aşırı yakışmış. Keyifli oyunlar dilerim size de.

Ben Souls sever değilim fakat aşırı keyif alarak oynuyorum şu an. Mükkemmel iş çıkarmışlar. Optimize bana sorun olmadı ama kötü gerçekten. Kısa sürede düzelteceklerini düşünüyorum.

Nvidia denetim masasından shader cache ayarını limitsiz yaparsanız biraz düzelme oluyormuş takılmalarda.
Hocam yardım edermisiniz? Bende denetim masasında shader cache ayarı yok bunun gelmesi için ne yapabilirim?

Hocam yardım eder misiniz? Bende denetim masasında shader cache ayarı yok. Bunun gelmesi için ne yapabilirim?
Türkçe denetim masası kullanıyorsunuzdur. Sol üstte "3D Ayarlarının Yönetilmesi" kısmında "Gölgelendirici Önbellek Boyutu" olarak vardır. Onu sınırsız yapın.

Türkçe denetim masası kullanıyorsunuzdur. Sol üstte "3D Ayarlarının Yönetilmesi" kısmında "Gölgelendirici Önbellek Boyutu" olarak vardır. Onu sınırsız yapın.
Teşekkürler yaptım ama maleseff düzelmedi. Çok tuhaf bir durum gerçekten 2-3 gün öncesine kadar sorun yokken şuan 50-60 fps oynuyorum bir anda 15 fpse düşüyor geri çikiyor nedensizce. Acaba bilgisayarın fanları vs mi durduruyor? çünkü oyun donduğundan kasadan çikan fan sesi çikmamaya başliyor.
Ayrıca hocam bir de thread optimization ayarı varmış o hangisi oluyor?

@Doguc Ben oyunu bitireli bayağı oluyor. Son zamanlarda güncelleme geldi diye biliyorum. Belki güncellemeden sonra performans kötüleşmiştir. Thread optimization ayarı ile ilgili bilgim yok. Fanlarla alakalı problem olacağını sanmıyorum ama işlemcide ve ekran kartında ısınma vs. var mı diye kontrol edin. Eğer sorun yoksa, oyundan kaynaklıdır.

Basitlik sevenler için RDR2. Çünkü basit mekanikere sahip, basit hikayesi olan ve basit bir oyun. Zeka seviyesi önemli değil.

Tabi kimileri için merminin tutukluk yapması çok ömelli.

Elden ring'ciler zaten anyştayn kıvamında. Anlayamazsınız...
Öyle zaten. Herkes bitiremez kolayca. Bitirmeyi geçtim rehber izlemeden aşırı zor.

Kılıç animasyonları zaten süper.
İnanılmaz silah çeşitliliği var.
Süper ötesi bosslar.
Zeka ve refleks isteyen bulmacalar.
RPG unsurları yoğun.
Hikayesi güzel ve çok gizemli.
Epik ve harika bi' şeyç

Geri
Yukarı