RDR2 vs God of War

Eğer oyunu bitirince etrafta takılırım 3-5 saat diyorsan RDR2 al. Kesip biçmek istiyorsan God of War al. Bu oyunların ikisi de çok güzel oyunlar. Bütçen yeterse ikisini de oyna.
God of War'in son oyunu da open-world bir oynanisa sahip. Haritada da birsuru yan gorev vs. var.

Artı -1 Eksi
RDR 2 açık dünya bir oyun. Hikayenin yanı sıra açıp öylesine vakit geçirebilirsin. God of War çizgisel bir oyun, 2 defa bitirdikten sonra oynamazsın.

Dipnot: Mesajıma kızgın atan ve God of War açık dünya diyen arkadaşa bakma sen. God of War haritada özgürce gezebileceğin bir oyun olsa da yapacağın şeyler sınırlı. :)

Hocam RDR 2 al. God of War bulmak kolay. Ülkemizde PS için sıkıntı değil. İki oyunda ayrı güzelliğe sahip.

God of War.Rdr 2 yi de bir şekilde oyna ama sonra.
RDR 2 açık dünya bir oyun. Hikayenin yanı sıra açıp öylesine vakit geçirebilirsin. God of War çizgisel bir oyun, 2 defa bitirdikten sonra oynamazsın.

Dipnot: Mesajıma kızgın atan ve God of War açık dünya diyen arkadaşa bakma sen. God of War haritada özgürce gezebileceğin bir oyun olsa da yapacağın şeyler sınırlı. :)
God of War da yapacağın şeyler sınırlı da,sırf o valkyre denen naneleri öldüreceğim diye neler çekiyorsun, başka bir sürüde görev var,rdr 2 de daha fazla boş boş vakit geçirmek pek bir artı sağlamıyor
Türkçe yama???
Anonymous hazırlıyor fakat PC için,PS4 e uyarlanması imkansız şu an.

Artı -1 Eksi
RDR2 mi God of War mı? Çok kararsız kaldım. Yardım eder misiniz? RDR2 İngilizce olduğu için gönlüm biraz God of War'dan yana ama RDR2'de çok güzel. Siz ne öneriyorsunuz?
Hocam inanır mısınız oyunu 10 dakika önce bitirdim(GOW) kararınızı belki çoktan vermişsinizdir ama bu neymiş yaa 10 dakika geçti menüden çıkamadım. Müziğini dinlemeye devam ediyorum ve hâlâ tüylerim diken diken. Rdr 2 de çok güzel ama kesinlikle deneyim edilmesi lazım.

Hocam inanır mısınız oyunu 10 dakika önce bitirdim(GoW) kararınızı belki çoktan vermişsinizdir ama bu neymiş yahu 10 dakika geçti menüden çıkamadım. Müziğini dinlemeye devam ediyorum ve hâlâ tüylerim diken diken. RDR 2'de çok güzel ama kesinlikle deneyim edilmesi lazım.

Vallahi hocam hala kararsızım iki oyunuda hala araştırıyorum ama ikisi de çok güzel.

Geri
Yukarı