RDR2 vs GoW vs Elden Ring

Zinkkq

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2x8 GB CL16 3200MHz
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
Anakart
MSİ PRO H610M-E
İşlemci
İ3 13100F
Merhaba Steam üzerinden bu oyunlardan bir tanesini almayı düşünüyorum sizce hangisi alınmalı? Hepsi bana göre oyunlar fakat hangisini almalıyım? Kararsızım, eğer farklı oyun öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Merhaba Steam üzerinden bu oyunlardan bir tanesini almayı düşünüyorum sizce hangisi alınmalı? Hepsi bana göre oyunlar fakat hangisini almalıyım? Kararsızım, eğer farklı oyun öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.
Elden Ring ayrı bir şey. GOW da güzel fakat aşırı değil. RDR2 de gayet güzel. Tercihi siz yapın bence.

Ben hikaye odaklı gideceğim derseniz RDR2 alın ama ben bambaşka bir macera yaşamak istiyorum derseniz Elden Ring'e rakip yok. Hatta bana göre Elden Ring RDR2'yi sollayan tek oyundur.

Hangi tür oyunları sevdiğinizle tamamen bağlantılı ama benim tercihim RDR2'den yana olurdu. Oynayıp memnun kalmayan çok az kişi var. Ayrıca Elden Ring de öyle fakat souls-like oyun sevmiyorsanız tavsiye etmem. GoW konusunu bilmiyorum.

Hangi tür oyunları sevdiğinizle tamamen bağlantılı ama benim tercihim RDR2'den yana olurdu. Oynayıp memnun kalmayan çok az kişi var. Ayrıca Elden Ring de öyle fakat souls-like oyun sevmiyorsanız tavsiye etmem. GoW konusunu bilmiyorum.
GoW oynamamak bir eksikliktir bu arada. PlayStation 2,3 gibi cihazlarınız varsa evde ilk serilerini oynayın derim. Devamı gelir.

GoW oynamamak bir eksikliktir bu arada. PlayStation 2,3 gibi cihazlarınız varsa evde ilk serilerini oynayın derim. Devamı gelir.

Aslında sürekli oynamak isteyip ertelemişimdir. Hikayesine falan da bakmıştım ama sonrasında hep kaldı. En yakın zamanda dediğiniz gibi yapıp bakacağım.

RDR2 oynuyorum ve GoW 2 kez bitirdim ve Elden Ring'i de %70 falan oynadım. GoW Ragnaröke de başladım. Şunu söyleyeyim hocam. RDR2 GTA 5 seviyorsanız aşşırı saran bir oyun. Kovboy nedir be abi diyen adamlar bile ben dahil bu oyuna aşık oluyor. GoW 20 saatlik bir oyun ve mekanik ve hikaye konusunda çok iyi. Elden Ring ise çok uzun oynanabilen bir souls oyunu. Souls oyunu sevmeyen çok var. GoW oynayıp "Abi GoW oynamışsın işte eldeni de dene" diyen de çok var. Ben olsam 3'ünü de korsan oynarım fakat size önerim ilk GoW alın. Sonra Elden Ring alıp RDR2 alın. RDR2 hemen oynayınca diğer oyunlar tırt kalır size.

Geri
Yukarı