RDR2 vs GoW vs Elden Ring

RDR2 oynuyorum ve GoW 2 kez bitirdim ve Elden Ring'i de %70 falan oynadım. GoW Ragnaröke de başladım. Şunu söyleyeyim hocam. RDR2 GTA 5 seviyorsanız aşşırı saran bir oyun. Kovboy nedir be abi diyen adamlar bile ben dahil bu oyuna aşık oluyor. GoW 20 saatlik bir oyun ve mekanik ve hikaye konusunda çok iyi. Elden Ring ise çok uzun oynanabilen bir souls oyunu. Souls oyunu sevmeyen çok var. GoW oynayıp "Abi GoW oynamışsın işte eldeni de dene" diyen de çok var. Ben olsam 3'ünü de korsan oynarım fakat size önerim ilk GoW alın. Sonra Elden Ring alıp RDR2 alın. RDR2 hemen oynayınca diğer oyunlar tırt kalır size.
teşekkürler hocam önce gow bitirip sonradan rdr2 başlayacağım neredeyse hiç souls oyun oynamamıştım hayatımda elden ringi o yüzden sevip sevemeyeceğimden emin değilim

Teşekkürler hocam önce GoW bitirip sonradan RDR2 başlayacağım neredeyse hiç souls oyun oynamamıştım hayatımda Elden Ring'i o yüzden sevip sevemeyeceğimden emin değilim

Ben de hiç souls oynamamıştım fakat sevdim bitiremesem de. Bir ara tekrar başlamayı da düşünürüm. RDR2 dışında hepsini korsan oynadım. PS4 150 liraydı zaten her oyunu korsan oynarım ama 150 lirayı da RDR2'ye vermeyeyim de cipsiye mi vereyim. PC sürümünü SSD alınca oynayacağım maalesef alan yetmiyor oyuna.

Zevk açısından bir şey diyemem de kalite bakımından RDR 2 her zaman bir başka kalır. GoW da güzel oyundur ama RDR 2 gibi muazzam kaliteli ve Elden Ring kadar içeriğe sahip bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Bence RDR 2 ve Elden Ring önceliğiniz olsun. GoW zam yemeden önce alınsaydı iyi olurdu ama yine de ileride imkanınız olduğunda alır oynarsınız onu da. Fakat tek bir oyun alırım başka almam derseniz direk RDR 2 yapıştırın bence. Çünkü Elden Ring uzaktan çok güzel gözükebilir ama içine girdiğinizde sarmayabilir. Sonuçta Souls oyunlar her kitleye hitap etmiyor. Bu yüzden genel konuşursak RDR 2 bir adım önde olacaktır.

Geri
Yukarı