RDR2 yüksek ayarlarda RX 580 ile 85 derece normal mi?

Ryzen 3200g

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
İşlemci Olmak
RDR 2 en yüksek ayarlarda oynarken 80-87 derece arası takılıyor %100 kullanımda. Sizce normal mi bu değerler? Afterburner'da fan otomatik ayarda eğer çok yüksekse kasadaki yan paneli söküp öyle deneyeceğim yine yüksekse termal macun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın fan akışı çok kötü acaba yan paneli çıkartıp mı denesem.
Dostum aşağı katımda neredeyse ofis tipi, çok ufak bir mazgal tarzı boşluğu olan bir kasam var, kardeşim kullanıyor. Onda dahi ben bu dereceleri göreceğimi sanmıyorum. Hava akışı önemli ama 85'ten 60'lara düşürecek kadar etkili olacağını zannetmem. Deneyebilirsin yine de.

Dostum aşağı katımda neredeyse ofis tipi, çok ufak bir mazgal tarzı boşluğu olan bir kasam var, kardeşim kullanıyor. Onda dahi ben bu dereceleri göreceğimi sanmıyorum. Hava akışı önemli ama 85'ten 60'lara düşürecek kadar etkili olacağını zannetmem. Deneyebilirsin yine de.

Peki 85 derece ekran kartı için sıkıntı yaratır mı?

RX 580 çok ısınıyor temizleyip macun yenilememe rağmen bir kaç ay sonra bende de 85 derecelere çıkmaya başladı. Normal ancak yine de düşürsen iyi olur.

RX 580 çok ısınıyor temizleyip macun yenilememe rağmen bir kaç ay sonra bende de 85 derecelere çıkmaya başladı. Normal ancak yine de düşürsen iyi olur.
hocam bu gün bişey oldu ilginçtir ekran kartı o kadar ısınmıyor 80 i zor geçiyor ve boşta fanlar çalışmazken 29 derece
1682540803822.png

Geri
Yukarı