RDR2'de illegal iş yapmadan nasıl para kazanılır?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıktaki gibi. İllegal olmadan para kazanmak istiyorum. Hem eğlenceli şekilde hem de güzel bir şekilde. Geçen yine RDR2 ile ilgili bir soru sormuştum çok büyük spoiler yedim. Spoiler vermeyin. Chapter 2 deyim şu anda.

Oyunda külçe altınlar var ve tanesi 500$ ediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Kara borsacıda bozdurabilirsin ama henüz karaborsacılar açık değil. Altınlara bu videodan ulaşabilirsin.

Oyunda külçe altınlar var ve tanesi 500$ ediyordu yanlış hatırlamıyorsam. Kara borsacıda bozdurabilirsin ama henüz karaborsacılar açık değil. Altınlara bu videodan ulaşabilirsin.
Emeğimle kazanmak istiyorum hocam internetten bakarak değil.

Bazen yol ortasında yardım isteyenlere yardım et, genellikle hapisten kaçan biri oluyor ona yardım edersen sana bir yer tarif edecek, o eve git evde altın külçeler bulacaksın. Tam spoiler vermek istemiyorum ama eve direkt elini kolunu sallayarak girme saldıracaklardır.

Hazine haritaları bulman lazım bunlarda bazı evlerin içinde çıkıyor.

Düz hikayeden devam et istemediğin kadar paran olacak zaten. Altın falan uğraşma. Görevleri yap, yeterli. Görev dışında düzgün para kazanamazsın zaten. Adamları soyuyorsun öldürüyorsun, 50 kuruş çıkıyor.

Balık yada hayvan avlayarakta paran bulabilirim değilmi hocam?

Geri
Yukarı