Çözüldü RDR2'de küçük ok nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hocam oyundan çık gir yaptım, gene yok.

Ok
Kuş tüyü
Avcı tüfeği kovanı gerekli

Oyuna girip, B tuşuna basın, sonra kitapçığa gidin el tariflerinden seçin tarifi ve onu okuyun. Sonra yukarıda bahsettiklerimi hazır tutun ve kamp ateşinde onu üret kısmında yapın. Bu kadar.
Hiç deneyimlemedim. Hikaye hariç oyunun tamamı bitti mi?
Çoğu kısmı bitti, böyle dışardan at alıp Ahır’a bıraksak, ya 1-2 kere yaptım fakar atlar sanki kayboluyor gibi, anlayamadım.

Hiç deneyimlemedim. Hikaye hariç oyunun tamamı bitti mi?
Hocam tekrardan merhaba. Bu sefer bir şey sormiyacağım, size tekrar teşekkür etmek istiyorum. oyunu bitirdikten sonra açık dünya da 138 saat gezmişim dolaşmışım. Yapmadığım bir şey kalmadı diye tahmin ediyorum, bu yolda yardımınız için tekrar teşekkürler. :)
steamuserimages-a.akamaihd.jpg

Son düzenleme:
Çoğu kısmı bitti, böyle dışarıdan at alıp Ahır'a bıraksak, ya 1-2 kere yaptım fakar atlar sanki kayboluyor gibi, anlayamadım.

Hocam tekrardan merhaba. Bu sefer bir şey sormiyacağım, size tekrar teşekkür etmek istiyorum. Oyunu bitirdikten sonra açık dünya da 138 saat gezmişim dolaşmışım. Yapmadığım bir şey kalmadı diye tahmin ediyorum, bu yolda yardımınız için tekrar teşekkürler. :)
Eki Görüntüle 1939874

Rica ederim, bitirme oranın kaç şu an?

O görev için Arthur olmaya gerek var mıydı? Mary görevleri Arthur varken vardı ama bu yan görev. John varken de yapılabilecek bir görev idi.

Hocam nasıl yapılıyor? Bayağı bir şey denedim gene olmadı yan görev olarak vs. karşıma çıkmadı hiç, ne yapsam olmadı, biliyorsanız söyleyebilir misiniz? yapmak isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı