RDR2'de nasıl ilerlenmeli?

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, RDR2'de 39 saatim var ve hikayeyi %21 tamamladım, çoğunlukla her yeri geziyorum. Sizce hızlanmalı mıyım, yoksa böyle devam mı edeyim? Ve bir de mesela bir soru işareti çıkıyor, yapıyorum sonra adamı öldürüp gidiyorum, böyle yapsam kazandığım şey geri gider mi (onur vesaire). Çünkü çoğunlukla her görevden sonra o kişileri öldürüyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    257,7 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunun keyfini böyle daha iyi çıkarırsınız fakat bir süre sonra belki sıkılabilirsiniz, ayrıca öldürmeyin adamları derim ben onurunuz bayağı düşer.

Merhaba arkadaşlar, RDR2'de 39 saatim var ve hikayeyi %21 tamamladım, çoğunlukla her yeri geziyorum. Sizce hızlanmalı mıyım, yoksa böyle devam mı edeyim? Ve bir de mesela bir soru işareti çıkıyor, yapıyorum sonra adamı öldürüp gidiyorum, böyle yapsam kazandığım şey geri gider mi (onur vesaire). Çünkü çoğunlukla her görevden sonra o kişileri öldürüyorum.
Hocam rdr2 zaten ağır ağır işleyen bir oyun öyle gta5 gibi akmıyor. Bence hızlanin sonra çok sıkar habire aynı şeyleri yapıyormuş hissine kapılırsın.

Hocam rdr2 zaten ağır ağır işleyen bir oyun öyle gta5 gibi akmıyor. Bence hızlanin sonra çok sıkar habire aynı şeyleri yapıyormuş hissine kapılırsın.
Tamam, o zaman görevlerimi yapayım? Bir de ben görevlerde temel şeyler hariç diyolagları anlamıyorum Xbox'ta oynuyorum, türkçe yama da yapılmıyor, onun için ne yapabilirim?

Tamam, o zaman görevlerimi yapayım? Bir de ben görevlerde temel şeyler hariç diyolagları anlamıyorum Xbox'ta oynuyorum, türkçe yama da yapılmıyor, onun için ne yapabilirim?
O kötü olmuş işte hocam ilgilizce bilmiyor iseniz hikayeyi anlamadan sadece gameplay olur. Rdr2'nin öyle tadı çıkmaz.Xboxta türkce yama yapılmıyor malesef yanlış bilmiyorsam sadece bilgisayarda oluyor. Ve bana sorarsanız da Rdr2'yi sadece hikayesi için oynadım yoksa grafikleri hariç çatışmaları falan beni pek sarmamıştı. Şahsen gta5 daha iyi o konuda. Ben olsam iade ederdim.

Benim de ilerlemem seninki gibi, ama görev konusunda yaptığın şey onur bakımından yanlış, ben yolda giderken laf atanlara bile karışmıyorum onur düşecek diye, sen iyi insanlari öldürüyorsun bir de 😀, Onur'u oyun bittikten sonra düşürmeyi planliyorum daha iyi oluyor diyor oynayanlar.

Yüksek onurda son daha iyi bence.
Hocam spoiler vermeyin lütfen. Bir de konsolda altta bir şey çıkıyor bir tuşa basınca küçük kovboy resimli adam var, kırmızıdan beyaza göre tonlarla gidiyor benimki sola yakın. O onur seviyesi mi ve kırmızıya yakın olması neyi gösteriyor.

Hocam spoiler vermeyin lütfen. Bir de konsolda altta bir şey çıkıyor bir tuşa basınca küçük kovboy resimli adam var, kırmızıdan beyaza göre tonlarla gidiyor benimki sola yakın. O onur seviyesi mi ve kırmızıya yakın olması neyi gösteriyor.

Kırmızıya yakın olursa onur seviyen düşük demektir. Beyaza yakın olursa yüksektir. Tavsiyem oyunu onurlu şekilde oynayıp bitirmen.

Spoiler vermiyorum zaten de hikayeyi anlamadan oynuyormussun zaten spoiler yesen ne olur. Diyalogları anlamıyorsan oynamanın hiçbir anlamı yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı