Sürprizbozan RDR2'de onur meselesi ne kadar önemli?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HangoverScarface

Centipat
Daha fazla  
Canlar ben şimdi kötü onurda oynamışım. Açıkçası çok fazla etkileyeceğini sanmıyordum ben de eğlenceme baktım kafama göre takıldım. Arthura sıktılar. Şimdi John'un tarafa geçtim yani oyun henüz bitmedi ama onurlu oynasaydım neler farklı olurdu onu da biraz merak ettim. Bitirdiğim gibi tekrar onurlu bir şekilde başlayayım diyorum ama sarar mı acaba? Ciddi derecede farklılıklar var mı ya da? Yani kesinlikle onurluyu da oynamalısın der misiniz yoksa o süreyi başka oyuna ayır boş ver mı dersiniz? Karaktere yazık etmişim gibi hissettim biraz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç kıyafet kilidi açılıyor Arthur öldüğünde gece siyah kurt yerine güneş doğarken geyik geliyor bir de NPC'lerle konuşurken birkaç diyalog değişiyor çok da bir farkı yok yani.

Arthur'un mezarında minik değişimler görebilirsin mesela yüksek onurla ölürsen insanlar oraya çiçek bırakırlar lakın düşük onurla ölürsen insanlar oraya uğramaz bile bu gibi küçük detaylar var. Herhangi bir youtube kanalından bunların daha fazlasını öğrenebilirsin.

Geri
Yukarı