RDR2'de onur önemli mi?

Merhaba. RDR2'de sizce onur önemli mi? Ben açıkçası dengede tutmaya çalışıyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.

geçen gün oyunun en büyük spoilerini aldım maalesef. YouTube'da Arthur'un mezarını gördüm ve öldüğünü gördüm iyi ki nasıl öldüğünü görmedim. Sanırım onurlu ölünce çiçekler oluyormuş mezarında onursuz ölürse mezarında çiçek olmuyormuş.

4 farkli son var hocam 1. iyi onurlu 2.iyi onursuz 3.kotu onurlu 4.kotu onursuz diye iyi kotu olmasini son gorevde belirliyorsunuz geri kalani onur la alakali.

Evet, onur büyük bir önem arz ediyor. Yüksek onur ile tabancalarınız( çoban altıpatları ve otomatik horozlu altıpatlar için) için yeni bir kaplama, dükkanlardan iyi bir indirim, diyaloglarda kayda değer bir değişim, Arthur'un hikayesinin sonunda kayda değer bir değişiklik var. Kötü onuru tavsiye etmem, bildiğim kadarıyla her hangi bir faydası yok. Galiba insanlar bazen suçlarınıza daha bir toleranslı oluyor ama çok da güvenmeyin bu duruma. Unutmayın ki denge hiç bir zaman iyi değildir.

Ya onur daha da yükseltmek istiyorum ama bazı namussuzlar beni öldürüyorlar sonra paramı çalıyorlar. Mesela bir kadını arkaya bağlamışlar kafeste bana yardım edin diye bağırdı sonra ben gittim adamlar bana sıktı sonra kadın hahhahaha diye gülmeye başladı yardım etmeye korkuyorum.
Kardeşim isterseniz cinsiyetçilik deyin isterseniz orta çağ zihniyeti ama bu oyunda rastgele kadınlara güven olmaz. Nedendir bilinmez kadınlardan hep bir pis hareket çıkıyor. Siz siz olun görevlerden onur alın, ve sonunu bile bile hep yardımsever olun. Bi de, çocuklara hiçbir zaman, dikkat çekerim hiçbir zaman, güvenmeyin.

Vallahi oyunu izlediğim kadarıyla şunu diyebilirim ki: Evine çağıran yabancılardan uzak dur, maazallah bakireliğini kaybedebilirsin(psikolojimi bozdun lanet Rockstar Games.).

Merhaba. RDR2'de Sizce onur önemli mi? Ben açıkçası dengede tutmaya çalışıyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.

geçen gün oyunun en büyük spoilerini aldım maalesef. YouTube'da Arthur'un mezarını gördüm ve öldüğünü gördüm iyi ki nasıl öldüğünü görmedim. Sanırım onurlu ölünce çiçekler oluyormuş mezarında onursuz ölürse mezarında çiçek olmuyormuş.

Yüksek onur hikayeye bağlılığını arttırır bence yüksek tut

Merhaba. RDR2'de Sizce onur önemli mi? Ben açıkçası dengede tutmaya çalışıyorum. Fikirlerinizi merak ediyorum.

Bazı görevlerde ki diyaloglar değişiyor, yüksek onurda mağazalar indirim yapıyor, deadeye kullanımı biraz değişiyor, bazı kıyafet setleri var sadece onurun yüksekse mağazada satılıyor, bir görevde ki kıyafetin detayı değişiyor onur seviyesine göre birde oyunun sonu değişiyor yine iki seçenek çıkan bir görev olduğu için iki yerde de onur seviyesine göre değişiyor son.

Geri
Yukarı