RDR2'de para nereye harcanmalı?

Winchester67

Centipat
Arkadaşlar oyunun %28'i bitti sanırım ve 1.5-2K param var. bu parayı ne yapacağım, biriktirmeli miyim? Çünkü şu ana kadar paranın oyunda pek bir önemini göremedim. İleride işime yarayacak mı? (Spoiler vermezseniz sevinirim)

Bazıları kamp geliştirmeleri diyor o ne zaman açılıyor acaba?

Kamp yerinde Dutch'ın çadırının arkasında Ledger denen bir çeşit defter oluyor, oradan kamp geliştirmesi yapabilirsiniz. Kamptaki genel memnuniyet düzeyini ve onur seviyesini arttırıyor geliştirmeler.

Bunun dışında ben de silah geliştirmeleri yapmanızı öneririm. Namlu geliştirmeleri falan sahip olduğunuz silahların gücünü, isabet oranını arttırıyor.

Kamp yerinde Dutch'ın çadırının arkasında Ledger denen bir çeşit defter oluyor, oradan kamp geliştirmesi yapabilirsiniz. Kamptaki genel memnuniyet düzeyini ve onur seviyesini arttırıyor geliştirmeler.

Bunun dışında ben de silah geliştirmeleri yapmanızı öneririm. Namlu geliştirmeleri falan sahip olduğunuz silahların gücünü, isabet oranını arttırıyor.

Sanırım bağış yaptığımız kutunun yanındaki kitap daha önce hiç dikkatimi çekmemişti oyuna bir daha girdiğimde ilk uğrayacağım yer olacak😁
Ayrıca silah geliştirmelerini de yapacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı